Chełm: ZBOCZENIEC chciał seksu z 14-latkiem?! Umówił się i... wpadł w pułapkę internauty

2020-09-18 8:56 MTA
Chełm: ZBOCZENIEC chciał seksu z 14-latkiem?! Umówił się i... wpadł w pułapkę internauty
Autor: Pixabay/rotkvica0

Bulwersująca sprawa z Chełma na Lubelszczyźnie. 41-letni mężczyzna chciał seksu z 14-latkiem?! Namawiał w sieci na spotkanie, umówił się i... wtedy wpadł w pułapkę. Po drugiej stronie nie było nastolatka, a internauta, który go „nabrał”. 41-latkowi grożą dwa lata więzienia.

41-letni mieszkaniec Chełma miał ochotę na seks z 14-latkiem?! Taką propozycję miał złożyć w sieci swojemu rozmówcy. Umówili się na spotkanie. Tyle tylko, że po drugiej stronie był ktoś starszy...

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, o 41-latku, który za pośrednictwem portalu internetowego nawiązał kontakt z małoletnim. Mężczyzna był przekonany, że korespondencję prowadzi z 14-latkiem. Bardzo szybko złożył mu propozycję seksualną, umawiając się na spotkanie – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Do spotkania nie doszło, za to do drzwi zboczeńca, który chciał umawiać się na seks z 14-latkiem, zapukali policjanci. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego składanie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych małoletniemu poniżej lat 15 propozycji seksualnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch – przypomina Czyż.

Super Raport 17.09 (Goście: Bartosz Arłukowicz - Eurodeputowany KO, Renata Beger - była posłanka Samoobrony oraz prof. Marcin Matczak z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.