Nożownik, zdjęcie poglądowe

i

Autor: shutterstock

Chciał zaszlachtować żonę?! „Przeciągnął nożem po szyi kobiety”. Horror pod Krasnymstawem

2022-05-24 11:12

Zgroza na Lubelszczyźnie. 46-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego chciał zaszlachtować własną żonę? Przeciągnął nożem po szyi kobiety – ustalili śledczy. Polała się krew. Chciał zabić żonę? Mężczyzna trafił do aresztu, a wkrótce najpewniej stanie przed sądem. Co nim kierowało?! Grozi mu dożywocie. Horror w miejscowości Dębina-Kolonia na Lubelszczyźnie.

Wziął do ręki nóż i przeciągnął ostrzem po szyi własnej żony. Wprost groził, że ją zabije! Mężczyzna został już aresztowany, a prokuratura przedstawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa. Według ustaleń śledczych, podejrzany, 46-latek z powiatu krasnostawskiego (woj. lubelskie), przeciągał nożem po szyi kobiety, grożąc jej pozbawieniem życia. Trafi do więzienia?

Sceny grozy w powiecie krasnostawskim, w miejscowości Dębina-Kolonia. Do dramatycznych zdarzeń doszło w minioną sobotę (21.05). Z ustaleń śledczych wynika, że 46-letni mężczyzna zaatakował nożem własną żonę! Może mu grozić dożywocie.

Przykładał go do szyi kobiety i przeciągał tym nożem po jej szyi, jednocześnie wypowiadając groźby pozbawienia życia. Kobieta została zraniona, natomiast nie trafiła do szpitala – relacjonuje w rozmowie z Polską Agencją Prasową zastępca prokuratora rejonowego w Zamościu, Jarosław Rosołek.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu przedstawiła 46-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa, uszkodzenia ciała i znęcania się nad żoną. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Złożył wyjaśnienia, ale śledczy nie zdradzają ich treści.

Gang sutenerów rozbity przez policję. Podejrzani wylądowali na glebie

Na wniosek prokuratury, sąd zastosował tymczasowy areszt wobec 46-latka – informuje prok. Rosołek.

Całe zdarzenie miało miejsce podczas „imprezy rodzinnej”. Czy do niepokojących zdarzeń i znęcania się w domu tragicznych małżonków dochodziło już wcześniej? Jaki był motyw działania 46-latka? Okoliczności dramatycznego ataku ma wyjaśnić trwające śledztwo.

Sonda
Czy kary za stosowanie przemocy wobec bliskich powinny być wyższe?