Borów Kolonia: Makabryczna śmierć 28-latka w lesie. Horror!

2021-10-14 11:16
Borów Kolonia: Makabryczna śmierć 28-latka w lesie. Horror!
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/WFranz Borów Kolonia: Makabryczna śmierć 28-latka w lesie. Horror!

Makabryczna śmierć 28-latka w lesie. Horror miał miejsce w Borowie Kolonii (pow. opolski) na Lubelszczyźnie. Zginął podczas wycinki drzewa. Potężny pień przygniótł młodego mężczyznę. Jego kompan cudem uszedł z życiem. Okoliczności tragedii bada teraz policja, śledztwo jest w toku. Czy tego dramatu można było uniknąć?

Tragedia w lesie w miejscowości Borów Kolonia na Lubelszczyźnie. Młody mężczyzna zginął przygnieciony przez drzewo podczas wycinki. Miał dopiero 28 lat i całe życie przed sobą… Jego kolega uszedł z życiem. Jak i dlaczego doszło do tej niewyobrażalnej i nieodwracalnej tragedii? Jej okoliczności bada teraz policja. Horror miał miejsce we wtorek, 12 października, tuż przed południem.

Zobacz też: Proboszcz z Kurowa chciał seksu z 14-latką. W więzieniu już czekają

Ofiara to mieszkaniec gminy Strzyżewice. Wiemy, że wycinką drzew w Borowie Kolonii zajmowało się dwóch mężczyzn. W pewnym momencie przewróciło się na nich drzewo! Potężny pień przygniótł 28-latka. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Jego kompan zdołał uciec i cudem uszedł z życiem.

Sedno Sprawy - Joanna Mucha

Okoliczności tragicznego wypadki w gminie Chodel bada teraz policja i prokuratura. Czy tego dramatu można było uniknąć? Śledczy chcą poznać odpowiedź m.in. na to pytanie. Nic jednak nie wróci już życia młodemu mężczyźnie, który zginął tragicznie w Borowie Kolonii.

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Sonda
Myślisz, że tej tragedii można było uniknąć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE