40-latek latał po parku w butach i plecaku

i

Autor: Shutterstock 40-latek latał po parku w butach i plecaku

Biłgoraj: Nagi 40-latek w parku. „Chciał być bliżej natury”. Miał tylko buty i plecak

– Chciałem być bliżej natury – oświadczył policjantom 40-latek spacerujący po parku w Biłgoraju, nie próbując nawet zakrywać rękami swojej „natury”. Gdyby bowiem zdjął buty i plecak, byłby bardziej nagi niż Adam w raju… Golas wzbudził popłoch wśród spacerowiczów, którzy wezwali na miejsce policję.

Taki widok niejednego mógłby przerazić. I przeraził – mieszkańców Biłgoraja, którzy w parku zobaczyli… całkowicie gołego mężczyznę. Spacerował wśród drzew bez krępacji, mając na sobie jedynie buty i plecak. Problem w tym, że te rzeczy nie zakrywały niestety niczego.

Policjanci z Biłgoraja sami przyznają, że to niecodzienne zdarzenie. Nawet doświadczeni funkcjonariusze byli w szoku!

W miniony weekend na stanowisko kierowania biłgorajskiej komendy dzwonili zaniepokojeni mieszkańcy Biłgoraja. Poprosili o pilną interwencję policjantów, ponieważ w jednym z parków miejskich zaniepokoił ich niecodzienny widok – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Ten „niecodzienny” widok to kompletnie nagi mężczyzna w średnim wieku, który paraduje wśród zieleni miejskiego parku. Gdyby na 112 zadzwoniła jedna osoba, to być może ktoś uznałby to za żart dzwoniącego. Jednak w tym przypadku niepokojących zgłoszeń było więcej, a policjanci nie zamierzali zbagatelizować tej sprawy. Czym prędzej ruszyli do akcji!

Potężny Black Hawk nad Lublinem. Na pokładzie policyjni komandosi

We wskazanym miejscu pojawili się mundurowi. Rzeczywiście, potwierdzili zgłoszenie. Jak się okazało po parku w okolicach ulicy Włosiankarskiej spacerował nagi 40-latek z Biłgoraja. Mężczyzna miał na sobie tylko plecak i buty. Na pytanie o powód zdjęcia odzieży, wyjaśnił, że „chciał być bliżej natury” – relacjonuje Klimek.

Po policyjnej reprymendzie mężczyzna (niechętnie, ale jednak) zaczął zakładać ubrania, które miał przy sobie, choć skrzętnie ukryte w plecaku. 40-latek dostał mandat za nieobyczajne zachowanie. Nie wiemy, czy zrozumiał swój błąd, więc mieszkańców Biłgoraja zachęcamy do czujności podczas spacerów w miejskim parku.

Sonda
Lubisz kontakt z naturą?