Biała Podlaska. Milion w Lotto. W święta ktoś wygrał fortunę!

i

Autor: Totalizator Sportowy Biała Podlaska. Milion w Lotto. W święta ktoś wygrał fortunę!

Biała Podlaska. Milion w Lotto. W święta ktoś wygrał fortunę!

2021-12-27 11:57

To chyba jeden z lepszych prezentów na święta, jakie można sobie wymarzyć. Gracz z Białej Podlaskiej na Lubelszczyźnie kupił los w kolekturze i 25 grudnia wygrał fortunę! W Boże Narodzenie zgarnął milion złotych w Lotto Plus. Zobacz, gdzie sprzedają tak szczęśliwe losy i jakie liczby przyniosły wygraną graczowi z Białej Podlaskiej.

Milion złotych w Lotto Plus w Białej Podlaskiej. W Boże Narodzenie ktoś zrobił sobie ogromny świąteczny prezent. To najwyższa spośród tegorocznych, bożonarodzeniowych wygranych. Szóstka w Lotto Plus padła w Białej Podlaskiej. Gratulujemy!

Jedna z osób grających w Białej Podlaskiej zrobiła sobie znakomity świąteczny prezent – przyznają przedstawiciele Totalizatora Sportowego. – W kolekturze przy ulicy Janowskiej 4/B kupiła kilka zakładów Lotto z Plusem. Jak się okazało, 25 grudnia graczowi dopisało szczęście i trafił „szóstkę” w Lotto Plus wartą okrągły 1 000 000 zł.

Zobacz też: Sprzedawała buty, okradli ją oszuści! Pani Marta z Lublina ostrzega [ZDJĘCIA]

Badania kontrolne po COVID-19 – jakie wykonać?

Jakie liczby przyniosły graczowi z Białej Podlaskiej milion złotych w Lotto Plus? To: 1, 7, 10, 12, 14 i 46.

Już jutro, we wtorek, 28 grudnia, w Lotto będzie można wygrać osiem milionów złotych, a w Lotto Plus kolejny milion. Wyniki losowań gier Lotto publikujemy codziennie na SE.pl.

W okresie Bożego Narodzenia szczęście uśmiechnęło się nie tylko do gracza z Białej Podlaskiej. W Opolu Lubelskim też wybuchła radość i to jeszcze przed świętami. 23 grudnia w punkcie Lotto przy ul. Partyzanckiej 2 ktoś zagrał w „Szybkie 600” i wygrał 600 złotych wypłacanych co tydzień przez rok, a do tego premię w wysokości dwóch tysięcy złotych.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?