Bezwola: Byk zabił 60-latka. Gospodarz zginął we własnej zagrodzie. Dramat!

i

Autor: Pixabay/Capri23auto Bezwola: Byk zabił 60-latka. Gospodarz zginął we własnej zagrodzie. Dramat!

Bezwola: Byk zabił 60-latka. Gospodarz zginął we własnej zagrodzie. Dramat!

2021-05-31 9:39

Dramat w Bezwoli (pow. radzyński) na Lubelszczyźnie. Byk zabił 60-latka. Mężczyzna zginął przygnieciony przez jedno ze zwierząt, gdy pracował we własnej zagrodzie. Okoliczności śmierci gospodarza z Lubelskiego bada teraz policja i prokuratura. Jak i dlaczego doszło do tej tragedii? W chwili tragedii w zagrodzie znajdowało się pięć byków. Jeden z nich przygniotło mężczyznę do ściany pomieszczenia. 60-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Tragiczny, śmiertelny wypadek w Bezwoli pod Radzyniem Podlaskim na Lubelszczyźnie. Byk zabił 60-latka. Zwierzę przygniotło gospodarza do ściany zagrody – informuje Radio Lublin. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Okoliczności dramatu bada policja i prokuratura. Byki stratowały mężczyznę w piątkowe popołudnie, tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się ok. godz. 18.00. Gospodarz zginął we własnej zagrodzie. Czy tej tragedii można było uniknąć? Odpowiedzi na to i inne pytania szukają teraz śledczy.

Zobacz też: Skok po tachimetr i pościg jak z Benny Hilla. A wszystko to na budowie pod Świdnikiem

Wiemy, że w momencie tragedii w zagrodzie znajdowało się pięć zwierząt. W pewnym momencie jeden z byków przygniótł 60-latka do ściany. Obrażenia okazały się śmiertelne. Policja i prokuratura badają okoliczności tragedii. Ciało zmarłego rolnika zostanie zbadane podczas sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. Jak i dlaczego doszło do tragedii? Co się stało, że 60-latek zginął, zajmując się swoimi zwierzętami? Odpowiedzi na te pytania na przynieść trwające śledztwo.

Odłóż telefon i żyj. Ważna zmiana w przepisach drogowych