Lublin: Policjanci znaleźli go w… ciasnej szafie. Ukrywał się od ponad roku!

i

Autor: Pixabay/congerdesign Lublin: Policjanci znaleźli go w… ciasnej szafie. Ukrywał się od ponad roku!

Lublin: Policjanci znaleźli go w… ciasnej szafie. Ukrywał się od ponad roku!

2021-05-31 8:28

Ukrywał się od ponad roku i z ciasnej szafy, gdzie znaleźli go policjanci, trafił prosto do więzienia. Spędzi tam dwa najbliższe lata. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Lublina poszukiwanego trzema listami gończymi! Mężczyzna miał sporo na sumieniu – m.in. oszustwa i wyłudzenia pieniędzy. Zaszył się na wiele miesięcy w wynajętym mieszkaniu, by uniknąć sprawiedliwości. Nic to jednak nie dało, bo policjanci z Lublina znaleźli go nawet w ciasnej szafie, do której wskoczył, wiedząc, co się dzieje.

Lublin. Policjanci znaleźli go w ciasnej szafie. To właśnie tam ukrył się 47-latek od ponad roku poszukiwany przez policję. Mężczyzna ma sporo na sumieniu, ale zrobił niemal wszystko, co możliwe, by nie dać się złapać. Był poszukiwany trzema listami gończymi, a na koncie ma liczne oszustwa i wyłudzenia pieniędzy. Najbliższe dwa lata spędzi teraz za kratami. Mimo zamknięcia będzie tam miał więcej przestrzeni niż w ciasnej szafie, w której postanowił się ukryć.

Zobacz też: QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Mieszkaniec Lublina ukrywał się od lutego ubiegłego roku. Poszukiwany był za liczne oszustwa i wyłudzenia pieniędzy – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi, którzy szukali 47-latka, wpadli na trop, który prowadził do wynajmowanego przez poszukiwanego mieszkania. W ubiegłym tygodniu zapukali do jego drzwi.

Otworzyła je żona poszukiwanego oszusta. Przekonywała jednak, że męża nie ma środku i w ogóle nie wie, gdzie ten się podziewa. Od dawna go nie widziała – tak przekonywała mundurowych. Ci jednak nie dali wiary tym zapewnieniom i postanowili przeszukać całe mieszkanie.

Podczas sprawdzania jednego z pokoi okazało się, że w ciasnej szafie, za ubraniami siedzi schowany 47-latek. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do zakładu karnego. Ma do odbycia ponad dwa lata więzienia – dodaje Gołębiowski.

Super Raport 28.05 (Goście: Michał Wójcik - minister w KPRM, Solidarna Polska oraz Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL)