Annopol: Wylecieli z samochodu! Potworny widok. Auto jak zabawka

i

Autor: KWP Lublin Annopol: Wylecieli z samochodu! Potworny widok. Auto jak zabawka

Annopol: Wylecieli z rozstrzaskującego się auta! Potworny widok [WIDEO]

2021-09-07 12:21

Auto odbijało się od przeszkód i rozbijało jak dziecięca zabawka. W pewnym momencie ze środka jak bezwładne lalki wyleciała dwója nastolatków (19-letni kierowca i jego 18-letnia pasażerka). Wszystko zarejestrowały kamery, a policja zdecydowała się opublikować to koszmarne nagranie – ku przestrodze.

Wylecieli z roztrzaskującego się samochodu. Potworny widok! Nagranie z kamer monitoringu pokazuje moment bardzo groźnego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Annopolu na Lubelszczyźnie. Wszystko wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę na rynku małego miasteczka. – 19-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego podróżował osobowym audi od strony mostu w Annopolu w stronę Kraśnika wraz z 18-letnią mieszkanką gminy Annopol. W pewnym momencie na łuku drogi 19-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w krawężnik i latarnię, wskutek czego oboje wypadli z pojazdu na zewnątrz – relacjonuje mł. asp. Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Zobacz też: Horror w Tarnawie Małej. 49-latek zginął, żona i syn przeżyli

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Wypadli z samochodu! Przerażające nagranie z Annopola

Moment groźnego zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak auto odbija się od przeszkód oraz jak ze środka wypadają nastolatkowie. Widok jest przerażający i jasno dowodzi, że samochód jechał z bardzo dużą prędkością. Skutki całego zdarzenia mogły być jeszcze bardziej tragiczne. – Nieprzytomny kierowca został przetransportowany karetką do szpitala, tam też z obrażeniami ciała trafiła pasażerka – tłumaczy Cieliczko. – Ze względu na stan kierowcy nie było możliwości przebadania go na zawartość alkoholu lub środków odurzających, w związku z czym pobrano od niego krew do dalszych badań – dodaje.

Annopol: Wylecieli z samochodu! Potworny widok. Auto jak zabawka

i

Autor: KWP Lublin Annopol: Wylecieli z samochodu! Potworny widok. Auto jak zabawka

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy, później ratownicy i policjanci. Mundurowi pracują teraz nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Z jaką prędkością jechał samochód? Dlaczego młody kierowca nie zapanował nad maszyną? – Funkcjonariusze z annopolskiego komisariatu w prowadzonym postępowaniu wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – zapewnia rzecznik kraśnickich policjantów. Jednocześnie funkcjonariusze po raz kolejny apelują o ostrożność i więcej rozwagi na drodze.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?