15 sierpnia 2020 to ŚWIĘTO. Jakie sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy w Lublinie?

2020-08-15 6:22 Marek Targoński
15 sierpnia 2020 to ŚWIĘTO. Jakie sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy w Lublinie?
Autor: pixabay.com/PIRO4D

15 sierpnia 2020 r. to święto i dzień wolny. W tym roku wypada w sobotę. Jakie sklepy będą otwarte w Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej), czyli 15.08.2020? Gdzie zrobić zakupy? Jakie galerie handlowe są otwarte tego dnia?

15 sierpnia 2020 r. to święto państwowe i kościelne: Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny (Matki Boskiej Zielnej). W tym roku 15.08.2020 wypada w sobotę. To dzień wolny od pracy, więc większość sklepów jest zamknięta. Jakie sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy w Lublinie?

15 sierpnia większość sklepów, hiper- i supermarketów będzie zamknięta. Podobnie z butikami w galeriach i centrach handlowych. Czy to oznacza, że nigdzie nie zrobimy zakupów? Co zrobić, jeśli zabraknie nam czegoś na grilla lub jesteśmy w podróży? Gdzie kupić jedzenie lub leki?

15 sierpnia zamknięte będą wielkopowierzchniowe sklepy spożywcze, dyskonty, super- i hipermarkety. W Lublinie i innych miastach nie zrobimy zakupów w Biedronce, Lidlu, Stokrotce, Kauflandzie czy Carrefourze.

15 sierpnia – galerie handlowe w Lublinie. Jak pracują? Które są otwarte?

Sklepy spożywcze i odzieżowe w galeriach handlowych 15 sierpnia 2020 r. są zamknięte. Nie oznacza to jednak, że wszystkie centra handlowe świecą pustkami. 15.08.2020 otwarte mogą być kina, miejsca rozrywki czy kręgielnie.

W Lublinie np. w Galerii Olimp czynne będzie Multikino, Cartmax i Masters. VIVO! Lublin zapowiada, że 15 sierpnia galeria będzie zamknięta. W Plazie czynne będzie Cinema City, CityFit i część restauracji na II piętrze. Co z Felicity Lublin? Tam 15 sierpnia czynne będą wybrane punkty gastronomiczne, Fabryka Formy i Cinema City.

15 sierpnia 2020. Gdzie zrobić zakupy w Lublinie?

Gdzie zrobić zakupy w Lublinie 15 sierpnia 2020 r.? Jakie sklepy będą otwarte? Tego dnia – podobnie jak w inne święta i dni ustawowo wolne od pracy – mogą działać małe sklepy osiedlowe, gdy za ladą stanie ich właściciel. Podobnie jest ze sklepami sieci Żabka, które mogą być otwarte, ale w ograniczonym przedziale godzinowym. W podróży zawsze możecie zatrzymać się na małe zakupy w sklepach na stacjach paliw.

Jeśli pilnie potrzebujecie lekarstw – kierujcie się do aptek dyżurnych, które są czynne także w święta i dni wolne od pracy.

Strażacy wyciągnęli śmigłowiec, który runął do Wisły

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.