HORROR w lesie pod Gorajem. Mężczyzna ZGINĄŁ. 18-latek nie wiedział, gdzie się znajduje

2020-08-13 12:04 Marek Targoński
HORROR w lesie pod Gorajem. Mężczyzna ZGINĄŁ. 18-latek nie wiedział, gdzie się znajduje
Autor: pixabay.com/Free-Photos

Prawdziwy horror w lesie pod Gorajem (pow. biłgorajski) na Lubelszczyźnie. Dwaj mężczyźni wybrali się do lasu. Starszy z nich zginął przygnieciony przez traktor, młodszy próbował wezwać pomoc, ale 18-latek nie wiedział nawet, gdzie się znajduje. Do akcji ruszyły służby i okoliczni mieszkańcy. Co tam się stało?

Wstrząsająca tragedia podczas prac w lesie. To był prawdziwy horror. Pod Gorajem zginął 64-letni mężczyzna, przygnieciony przez traktor. Towarzyszący mu 18-latek próbował wezwać pomoc, ale nie znał terenu, na którym doszło do wypadku.

Co tam się stało?! Wszystko zaczęło się wtedy, gdy dwaj mieszkańcy powiatu łęczyńskiego (18- i 64-latek) pojechali ciągnikiem rolniczym do lasu, gdzie chcieli wyciąć kilka drzew. Podczas pracy doszło do tragicznego wypadku. Starszy z nich został przygnieciony przez traktor! Mężczyzna nie dawał oznak życia.

18-latek zadzwonił po pomoc, ale nie znał tej okolicy i nie umiał wskazać dokładnej lokalizacji. Policjanci, którzy rozmawiali z mężczyzną, szukali punktu zaczepienia i w końcu wytypowali miejsce, gdzie mogło dojść do wypadku.

HORROR w lesie pod Gorajem. Mężczyzna ZGINĄŁ. 18-latek nie wiedział, gdzie się znajduje
Autor: KWP Lublin

Wszystko wskazywało na to, że znajdują się oni w lesie pomiędzy miejscowościami Zastawie, Hosznia Abramowska, Hosznia Ordynacka, Wólka Abramowska – informują biłgorajscy mundurowi, którzy ruszyli na pomoc. Nie oni jedni. Na miejscu pojawili się też strażacy PSP i OSP, ratownicy medyczni i okoliczni mieszkańcy.

Policjanci włączali co chwilę sygnał dźwiękowy, by 18-latek mógł ich usłyszeć. W końcu udało się do niego dotrzeć. Niestety, 64-latek zginął na miejscu. Przyczyny tragedii bada teraz policja i prokuratura. Ciało mężczyzny zostanie poddane sekcji zwłok.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac w gospodarstwie rolniczym i lesie. Przypominamy, że jazda po wniesieniach, nierównościach oraz wystających korzeniach jest niebezpieczna. Może doprowadzić do przewrócenia ciągnika – przestrzegają mundurowi z Biłgoraja.

Prof. Simon o maseczkach: Jak ktoś nie chce nosić, niech najpierw spisze testament

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.