13-latka zginęła w tragicznym wypadku w Bieniowie. Za kierownicą siedział 18-latek! Horror na drodze

i

Autor: KMP Chełm 13-latka zginęła w tragicznym wypadku w Bieniowie. Za kierownicą siedział 18-latek! Horror na drodze

Tragiczna śmierć

13-latka zginęła w tragicznym wypadku w Bieniowie. Za kierownicą siedział 18-latek! Horror na drodze

2022-11-22 8:35

Do dramatu doszło na terenie gminy Rejowiec Fabryczny (Lubelskie), w Bieniowie. W tragicznym wypadku zginęła 13-letnia pasażerka samochodu, a kierujący audi 18-latek z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

13-latka zginęła w tragicznym wypadku w Bieniowie. Horror na drodze

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godz. 19.00 w poniedziałek (21 listopada 2022) na drodze powiatowej w miejscowości Bieniów w gminie Rejowiec Fabryczny (województwo lubelskie). Z ustaleń policji wynika, że na zakręcie pojazd zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Informacje o dramatycznym wypadku przekazała Polska Agencja Prasowa.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący audi 18-latek na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniosła 13-letnia pasażerka tego pojazdu – poinformowała Polską Agencję Prasową komisarz Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Jak przekazuje Polska Agencja Prasowa, kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Pobrano krew do badań, aby sprawdzić, czy kierujący autem był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegóły wypadku.

Śmiertelny wypadek na rondzie Reagana
Sonda
Czy boisz się śmierci?