11 listopada w Lublinie. Które sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy 11 listopada w Lublinie?

i

Autor: Pixabay/maxmann

11 listopada w Lublinie. Które sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy 11.11 w Lublinie?

2020-11-10 12:59

11 listopada w Lublinie. Narodowe Święto Niepodległości w tym roku wypada w środku tygodnia, w środę. To dzień wolny od pracy i nauki. Zamknięta będzie większość sklepów, punktów handlowych, galerii – niezależnie od ograniczeń związanych z koronawirusem. Które sklepy są otwarte 11 listopada? Gdzie zrobić zakupy 11 listopada w Lublinie?

11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości i rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten dzień co roku jest wolny od pracy i nauki – nie zależnie w jaki dzień tygodnia wypada. W tym roku jest podobnie. Które sklepy będą otwarte 11 listopada? Gdzie zrobić zakupy w Lublinie?

11 listopada. Zamknięte sklepy: Lidl, Biedronka, Stokrotka…

11 listopada wiele sklepów będzie zamkniętych – nawet tych oferujących podstawowe produkty spożywcze. Warto o tym pamiętać i zrobić zakupy jeszcze 10 listopada. W środę, 11 listopada nie będą w Lublinie pracowały dyskonty, hiper- i supermarkety sieci Lidl, Biedronka, Stokrotka, Auchan czy Kaufland. Te miejsca będą zamknięte i nie zrobicie tam zakupów. Nie oznacza to jednak, że nigdzie nie da się nic kupić.

11 listopada. Sklepy otwarte w Lublinie

11 listopada duże sklepy i dyskonty spożywcze będą zamknięte, ale to nie znaczy, że nigdzie nie kupimy nic do jedzenia. W dniu Narodowego Święta Niepodległości mogą pracować niewielkie placówki – sklepy osiedlowe lub Żabki (nie wszystkie i w ograniczonych godzinach, ale jednak). Tego dnia za sklepową ladą powinien stać sam właściciel.

Banany za darmo w Biedronce. Jak je dostać?

11 listopada. Gdzie jeszcze można zrobić zakupy?

Oprócz sklepów osiedlowych i sieci Żabka zakupy możecie też zrobić na stacji benzynowej. Funkcjonujące tam sklepy mogą pracować niezależnie od tego, czy dany dzień jest wolny, czy nie. W założeniu chodzi o to, by mogły z nich skorzystać osoby podróżujące.

11 listopada otwarte mogą być też apteki, ale nie wszystkie punkty się na to zdecydują. Z całą pewnością przez całą dobę otwarte będą apteki dyżurne.

11 listopada mogą pracować restauracje, ale warto pamiętać, że w związku z restrykcjami wprowadzonymi przez trwającą epidemię koronawirusa punkty gastronomiczne nie mogą obsługiwać gości w lokalu – zapomnijcie więc o wyjściu na świąteczny obiad. Jedyna możliwość to zamówienie jedzenia z dowozem lub z odbiorem w siedzibie restauracji.