Piotr Rubik

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Piotr Rubik

Zrobił to na koncercie Rubika! Ludzie byli w szoku! Wszyscy na to patrzyli

2022-02-09 12:19

Zdjęcia z Lublina lotem błyskawicy rozprzestrzeniają się w sieci. Obiegły internet i wywołały niemałe zamieszanie. Chodzi o to, co jeden z widzów zrobił na koncercie Piotra Rubika w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Ludzie na widowni byli w szoku, wszyscy patrzyli tylko na niego i jego partnerkę. Skradli show popularnemu muzykowi i jego wykonawcom na scenie?!

Zrobił to na koncercie Piotra Rubika w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Setki osób przyszły, by posłuchać kompozycji popularnego muzyka w wykonaniu zespołu jego instrumentalistów i wokalistów. To była prawdziwa gratka dla miłośników Piotra Rubika, który od lat tworzy piosenki, które mają wielu wielbicieli. Część z nich opowiada o miłości i być może to zainspirowało jednego z widzów koncertu w Lublinie.

Podczas wydarzenia w Centrum Spotkania Kultur młody mężczyzna oświadczył się swojej wybrance! Wszyscy na nich patrzyli, a zdjęcia z tego momentu koncertu obiegły internet. Wzruszający i piękny pomysł czy kicz oraz brak intymności chwili – jak ocenia część internautów? Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.

Sonda
Oświadczyny na koncercie Rubika. Co o tym sądzisz?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Lublina w 2022 roku

Za nami wyjątkowy koncert Piotra Rubika, jubileusz 25 lat na scenie! – piszą w mediach społecznościowych przedstawiciele Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. I dodają, że „nie jest to żaden frazes, ponieważ w trakcie jego trwania doszło do... oświadczyn! Gratulujemy parze narzeczonych” – pisze CSK.

Koncert Piotra Rubika w Lublinie odbył się wtorkowy wieczór (8.02) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Muzyk świętuje jubileusz 25 lat pracy artystycznej, więc na scenie zagrał swoje największe przeboje – choć część w odświeżonych aranżacjach. Były też anegdoty i opowieści z jego życia i twórczości, a nawet zaproszenia do wspólnego śpiewania… Koncert przyciągnął tłumy fanów, wszyscy spodziewali się dobrej zabawy, ale… nie tego! Podczas wydarzenia jeden z widzów oświadczył się swojej wybrance. Co ważne: powiedziała „tak”!

W czasie koncertu Piotrowi Rubikowi towarzyszyli jego muzycy, instrumentaliści oraz wokaliści: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Michał Gasz i Marcin Januszkiewicz oraz Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka.