Lublin: Znany raper zatrzymany!

i

Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Lublin: Znany raper zatrzymany! Trafił za kratki

Znany RAPER unikał więzienia! Grał z Popkiem i Lindą! Zatrzymany za... MASECZKĘ!

2020-11-02 17:31

Wyrok dostał w Opolu, szukali go policjanci z Krakowa, a wpadł w Lublinie! Znany raper trafił za kratki po tym, jak mundurowi z Lublina zatrzymali go za brak maseczki. Miał do odsiedzenia półtoraroczny wyrok. Co za osobistość! Wstępnie ustalono, że mężczyzna grał z Popkiem i... córką Bogusława Lindy!

Nie założył maseczki i ten szczegół doprowadził go w końcu za kraty. O zatrzymaniu Dominika S., znanego rapera z Krakowa informuje portal Lublin112.pl. W niedzielę (1 listopada) mężczyzna spokojnie przechadzał się wzdłuż ul. Krańcowej w Lublinie, kiedy zauważyli go funkcjonariusze Oddziału Prewencji - nie miał założonej maseczki ochronnej. Wtedy doszło do wylegitymowania, które ujawniło prawdziwą tożsamość mężczyzny.

Krakowska raper w przeszłości współpracował m.in. z tzw. "Popkiem", czy Sobotą, a z córką Bogusława Lindy zagrał w filmie. To tylko część działalności muzyka: wcześniej Sąd w Opolu wydał wyrok za prowadzenie działalności przestępczej. Po tym wyroku mężczyzna zniknął, żeby po trzech latach... nie założyć maseczki!

Sendno Sprawy - Waldemar Kraska