Zmarł ks. Marcin Kubiak. Przedwczesna śmierć wikariusza z Puław

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/kisistvan77 Zmarł ks. Marcin Kubiak. Przedwczesna śmierć wikariusza z Puław

Zmarł ks. Marcin Kubiak. Przedwczesna śmierć wikariusza z Puław

2021-10-13 9:22

Nie żyje ks. Marcin Kubiak, wikariusz z Puław. Młody kapłan zmarł w wieku zaledwie 36 lat. Wcześniej pracował w Lublinie i Łęcznej, a ostatnio w Puławach, w parafii pw. św. Józefa. Święcenia kapłańskie przyjął 11 lat temu. Ks. Marcin Kubiak zmarł w piątek, 8 października 2021 roku. Znamy szczegóły dotyczące pogrzebu kapłana.

Miał zaledwie 36 lat. W piątek, 8 października zmarł przedwcześnie ks. Marcin Kubiak. Był wikariuszem w parafii pw. św. Józefa w Puławach, a wcześniej pracował w Lublinie i Łęcznej. Był księdzem od 11 lat.

W dniu 8 października 2021 r. zmarł ks. Marcin Kubiak, wikariusz parafii pw. św. Józefa w Puławach – informują przedstawiciele archidiecezji lubelskiej. Zmarły kapłan urodził się 1 września 1985 r., a święcenia prezbiteratu (kapłańskie) przyjął 29 maja 2010 r.

Zmarł ks. Marcin Kubiak. Przedwczesna śmierć wikariusza z Puław

i

Autor: Archidiecezja Lubelska Zmarł ks. Marcin Kubiak. Przedwczesna śmierć wikariusza z Puław
ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Marzy mi się zmiana pokoleniowa w Episkopacie

Od 2017 roku pracował jako wikariusz w parafii pw. św. Józefa w Puławach (Włostowice). Wcześniej był wikariuszem w Lublinie (parafia św. Mikołaja w latach 2015-2017) oraz Łęcznej (parafia św. Józefa w latach 2010-2015).

Nie znamy przyczyny śmierci 36-letniego kapłana i wikariusza z Puław. Lubelska Kuria Metropolitalna przekazała szczegóły dotyczące uroczystości pogrzebowych zmarłego przedwcześnie duszpasterza.

– Msza św. żałobna zostanie odprawiona 13 października (środa) o godz. 13.00 w kościele pw. św. Józefa w Puławach (Włostowice). Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 14 października (czwartek) o godz. 15.00 w parafii pw. św. Stanisława BM i Niepokalanego Serca NMP w Rudzie Hucie – informują przedstawiciele archidiecezji lubelskiej.

Sonda
Jak często chodzisz do kościoła?