Rozpoznajesz sprawców kradzieży? Skontaktuj się z policją

i

Autor: KWP Lublin Rozpoznajesz sprawców kradzieży? Skontaktuj się z policją

Złodzieje w Lublinie: Kradzież laptopa i telefonów z firmy czy łańcuszka wprost z szyi! Szuka ich policja! [WIDEO]

2016-06-22 14:16

Z środku dnia, w centrum miasta! Ci mężczyźni skusili się na cudzą własność, teraz szuka ich policja. Obaj zostali nagrani przez kamery monitoringu. 

Wyniósł sprzęt z biur

Młody mężczyzna wszedł do pomieszczeń jednej z firm mieszczącej się przy Al. Racławickich w Lublinie. Z pokoi biurowych skradł trzy telefony komórkowe i sześć laptopów. Zanim zdążył wyjść z budynku – natknął się na ochroniarza, który ruszył za nim w pościg. Mężczyźnie udało się odzyskać 4 laptopy. W pościg za sprawcą ruszył także przypadkowy przechodzień. Mężczyzna zdołał odzyskać pozostałe dwa przenośne komputery.

Złodziej uciekł z telefonami. Wartość strat na szkodę firmy oszacowana została na kwotę 1200 zł.

Zobacz wideo z monitoringu:

Zerwał złoty łańcuszek z szyi

Mężczyzna na początku czerwca w rejonie ul. Pozytywistów młodej kobiecie zerwał z szyi złoty łańcuszek. Straty poszkodowana wyceniła na 800 złotych. Sprawcę kradzieży nagrała zamontowana w trolejbusie nr 161 kamera. Okazało się bowiem, że mężczyzna przed dokonanym przestępstwem podróżował tym samym co pokrzywdzona środkiem lokomocji.

Zobacz nagranie z trolejbusa:

Rozpoznajesz złodziei? Reaguj!

Jeśli znasz któregoś z mężczyzn skontaktuj się z policją. Możesz zgłosić na najbliższy komisariat policji lub zadzwonić pod numer (81) 535 48 00.