Lublinianie nie korzystają z wody! Wodą oglądać mecze

Autor: weronica0, CCO Public Domain, pixabay.com Lublinianie nie korzystają z wody! Wodą oglądać mecze

Zużycie wody w Lublinie podczas meczu z Ukrainą! Niesamowite statystyki MPWiK!

2016-06-22 12:33

Czy korzystamy z toalet w czasie meczu? Patrząc na wykres MPWiK zużywamy tylko telewizory!

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji opublikowało niesamowity wykres pokazujący zużycie wody. Nie byłoby z nim nic nadzwyczajnego, gdyby nie czas, w którym powstał – podczas meczu reprezentacji Polski z Ukrainą w czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2016.

Na wykresie przedstawione jest zużycie wody ze stacji Zemborzycka i Dziesiąta. Dokładnie o godz. 18.00, czyli w czasie rozpoczęcia meczu lublinianie usiedli przed telewizorami, a z wody korzystali w dużo mniejszym stopniu! Po ogromnym spadku, drastyczny wzrost widać w czasie 15 minutowej przerwy między połowami. Kolejny równie drastyczny spadek korzystania z wody był w drugiej połowie meczu.

Zadziwiające jest wysoki zużycie wody tuż po golu strzelonym przez Kubę Błaszczykowskiego w 51 minucie meczu. Dosłownie 2-3 minuty trwało znaczne korzystanie z toalet, aby do końca meczu znów zatrzymać się na dłużej przed telewizorami.

Zużycie wody w Lublinie podczas meczu z Ukrainą

Autor: MPWiK Lublin Zużycie wody w Lublinie podczas meczu z Ukrainą

Gratulujemy lublinianom mocnych pęcherzów i silnej woli. Kolejny mecz reprezentacji w czasie Euro 2016 już w sobotę. Polacy zmierzą się ze Szwajcarami.