Zadnoga: Zaginął Zbigniew Kołodziej. Młody mężczyzna przepadł bez śladu! Gdzie jest teraz?

i

Autor: KWP Lublin

Zadnoga: Zaginął Zbigniew Kołodziej. Młody mężczyzna przepadł bez śladu! Gdzie jest teraz?

2020-11-30 10:19

Gdzie jest Zbigniew Kołodziej? 28-latek z Zadnogi (pow. tomaszowski) na Lubelszczyźnie przepadł bez śladu dwa tygodnie temu. Wyszedł z domu i już do niego nie wrócił, nie skontaktował się też z nikim z rodziny. Co się z nim stało i gdzie jest teraz? Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny! Przekaż dalej!

Zaginiony to Zbigniew Kołodziej (28 l.) z miejscowości Zadnoga (pow. tomaszowski) na Lubelszczyźnie. Młody mężczyzna wyszedł z domu dwa tygodnie temu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny. Policja rozpoczęła poszukiwania zaginionego i prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Mężczyzna w dniu 15.11.2020 r. około godz. 13.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną – informuje st. asp. Agnieszka Leszek z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. – Zaginiony nie posiada przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu komórkowego.

Policja prosi o pomoc i kontakt wszystkie osoby, które widziały zaginionego w ostatnim czasie albo mają informacje, które mogą przyczynić się do jego odnalezienia. Mundurowi, którzy koordynują poszukiwania, zdecydowali się na publikację wizerunku i rysopisu zaginionego Zbigniewa Kołodzieja.

Super Raport 27.11 (Goście: Jacek Karnowski - prezydent Sopotu oraz Paweł Kukiz - Kukiz'15)

Zbigniew Kołodziej [RYSOPIS]

Rysopis zaginionego: wzrost 184 cm, sylwetka szczupła, włosy krótko ostrzyżone – jasny blond, oczy zielone, uzębienie niepełne. W dniu zaginięcia ubrany był zimową kurtkę z kapturem koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru ciemnoniebieskiego, brązowe buty zimowe typu kozaki.

Informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego Zbigniewa Kołodzieja, można przekazać dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim, pod numerem telefonu (47) 81 54 210 lub 112.