Zabójstwo w Lublinie? Zmasakrowane ciało pod kołdrami i poduszkami

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Zabójstwo w Lublinie? Zmasakrowane ciało pod kołdrami i poduszkami

Zabójstwo w Lublinie! Zmasakrowane ciało pod kołdrami i poduszkami

2021-10-11 11:05

W Lublinie doszło do zabójstwa na Bazylianówce. W jednym z mieszkań odkryto zwłoki mężczyzny – miał liczne rany. Zmasakrowane ciało było ukryte pod kołdrami i poduszkami. Kim jest ofiara? Kiedy i jak zginęła? I najważniejsze: jeśli to morderstwo, to kto jest jego sprawcą?! Trwa śledztwo ws. zabójstwa na Bazylianówce w Lublinie.

W Lublinie przy ul. Bazylianówka doszło do morderstwa? Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi policja i prokuratura. – Zgłoszenie o tym zdarzeniu funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali wczoraj. Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, iż nie ma on kontaktu ze swoim znajomym zamieszkującym na osiedlu Bazylianówka – mówi kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci weszli do lokalu przy wsparciu strażaków. Wewnątrz mieszkania odnaleziono ciało 65-latka. Poranione zwłoki miały być ukryte pod stertą poduszek i kołder – podaje Radio Lublin.

Zobacz też: Pożar autobusu. 30 osób w środku. Przerażające nagranie!

Sedno Sprawy - Marcin Horała

Ciało zmarłego miało być mocno poranione. Prawdopodobnie bezpośrednią przyczyną śmierci były obrażenia wewnętrzne na skutek ataku, ale na oficjalne potwierdzenie tej tezy i wynika badań sekcji zwłok, będziemy jeszcze musieli poczekać.

Mężczyzna posiadał liczne obrażenia. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora. W oględzinach udział brał również biegły z zakresu medycyny sądowej. Ciało mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok, która pomoże ustalić dokładny przebieg zdarzenia oraz czas zgonu – dodaje Gołębiowski.

Z informacji RL wynika, że mężczyzna zginął prawdopodobnie dwa dni przed tym, jak został odnaleziony. Lubelska policja, pod nadzorem prokuratury, prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Zatrzymano pięciu mężczyzn, którzy jako ostatni byli w mieszkaniu 65-latka i mogą mieć związek ze zdarzeniem. – Obecnie trwa analiza zabezpieczonych na miejscu śladów. Za zabójstwo może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności – przypomina policjant.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?