Pożar autobusu w centrum miasta. Przerażające nagranie!

i

Autor: KWP Lublin Pożar autobusu w centrum miasta. Przerażające nagranie!

Pożar autobusu w Tomaszowie. 30 osób w środku. Przerażające nagranie!

2021-10-08 8:41

Pożar autobusu pasażerskiego w centrum miasta! Maszyna, która wiozła przeszło 30 osób, nagle stanęła w płomieniach! Zobacz przerażające nagranie z pożaru i akcji ratunkowej. Płonący autokar w Tomaszowie Lubelskim mógł stać się zabójczą pułapką dla kilkudziesięciu osób. Jak i dlaczego maszyna stanęła w ogniu?

Pożar autobusu w centrum miasta! W Tomaszowie Lubelskim autokar wiozący 31 osób nagle, w czasie jazdy, zaczął płonąć. Maszyna stanęła w płomieniach! Wszystko widać na wstrząsającym nagraniu z kamer monitoringu. Autokarem podróżowali obywatele Ukrainy: dwóch kierowców i 29 pasażerów na trasie Słupsk-Tarnopol – podaje policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Płonący autobus mógł stać się śmiertelną pułapką dla kilkudziesięciu osób. Dlaczego doszło do pożaru? Dlaczego maszyna stanęła w płomieniach? Zobacz nagranie!

Zobacz też: Dęblin: Tomasz M. spalił dwie osoby! Makabryczna zbrodnia 25-latka

Pożar autokaru w Tomaszowie Lubelskim. Wstrząsające nagranie

Do dramatycznego zdarzenia doszło w centrum Tomaszowa Lubelskiego w nocy ze środy na czwartek, około godz. 23.35. Autobus jechał ul. Zamojską i… zaczął płonąć! – Autokar marki Van Hool zapalił się i momentalnie stanął w płomieniach. Na szczęście kierujący w porę zdążył zatrzymać się i tuż przed tym jak ogień zajął pojazd, pasażerowie zdążyli opuścić autokar – relacjonuje sierż. szt. Małgorzata Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Na miejsce pożaru ruszyli policjanci i strażacy. Autokarem na trasie Słupsk-Tarnopol podróżowało przeszło 30 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć takie zdarzenie mogło mieć fatalne konsekwencje… Jak i dlaczego doszło do pożaru autobusu przewożącego kilkudziesięciu pasażerów? – Wstępną przyczyną samozapłonu było zablokowanie i rozgrzanie układu hamulcowego – informuje Pawłowska. Droga w miejscu pożaru była zablokowana przez całą noc.

Sonda
Czy lubisz podróżować autobusami?