Żabno: 24-latek zginął na miejscu. Horror pod Turobinem

i

Autor: Policja; zdj. ilustracyjne Żabno: 24-latek zginął na miejscu. Horror pod Turobinem

Żabno: 24-latek zginął na miejscu. Horror pod Turobinem

2021-09-11 18:44

Horror pod Turobinem (pow. biłgorajski) na Lubelszczyźnie. W Żabnie doszło do makabrycznego wypadku. 24-latek zginął na miejscu. Wstrząsająca tragedia w piątkowy wieczór. Co tam się stało?! Na łuku drogi samochód zjechał na pobocze. Auto się wywróciło. Młody kierowca zginął na miejscu. Okoliczności tragedii wyjaśnia teraz policja.

Żabno. 24-latek nie żyje. Młody kierowca zginął na miejscu wypadku. Horror rozegrał się pod Turobinem (pow. biłgorajski) na Lubelszczyźnie w piątkowy wieczór. Okoliczności tragedii i jej dokładne przyczyny wyjaśnia teraz policja. Dlaczego samochód wypadł z drogi? Śledczy szukają odpowiedzi. Niezależnie jednak od powodów, finał i konsekwencje były tragiczne – na miejscu wypadku zginął młody człowiek. Miał przed sobą jeszcze całe życie… Policjanci wyjaśniają sprawę i apelują o ostrożność do wszystkich kierowców.

Zobacz też: Strzelił sobie w serce i… przeżył. Sceny grozy pod Opolem Lubelskim

Protest medyków w Warszawie. Mocne słowa pielęgniarek

Do wypadku doszło wczoraj o godzinie 21.50 w miejscowości Żabno (powiat biłgorajski). 24-latek jechał sam samochodem marki Audi. Z nieustalonych na chwilę obecną powodów, na łuku drogi zjechał na pobocze, gdzie auto wywróciło się. 24-latek zginął na miejscu – potwierdza kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Na miejscu tragedii pracowali biłgorajscy policjanci, którzy zajmują się wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn wypadku. Ciało 24-latka zostało zabezpieczone i zostanie zbadane podczas sekcji zwłok.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze. Zwłaszcza teraz, gdy warunki pogodowe zmieniają się bardzo szybko i coraz wcześniej zapada zmrok. Tylko wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do siedmiu wypadków drogowych, w których jedna osoba zginęła, a aż siedem zostało rannych. W całym kraju w 123 wypadkach drogowych życie straciły trzy osoby, a 147 zostało rannych. Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?