Loty do Bułgarii odbywać się będą od czerwca do września

i

Autor: RHL, CC by 2.0, wikipedia.org Loty do Bułgarii odbywać się będą od czerwca do września

Z Lublina do Bułgarii! Lotnisko otwiera nowe połączenie! [BILETY, CENY]

2016-04-25 15:23

W czasie wakacji z Lublina będzie można polecieć do nadmorskiego kurortu w Bułgarii. Loty są dostępne wyłącznie od czerwca do września.  

Od czerwca startuje nowy kierunek lotów z lubelskiego lotniska. Wprost ze wschodu Polski będzie można polecieć do nadmorskiego kurortu w Bułgarii – Burgas.

- Cieszymy się z nowego połączenia uruchomionego przez Small Planet Airlines. To pierwsze w historii naszego lotniska połączenie wakacyjne do kurortu na południu Europy, dostępne zarówno dla klientów biura podróży, jak i pasażerów indywidualnych – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA. - Bułgaria w tym roku jest hitem sezonu, sądzimy, że ten kierunek spotka się z zainteresowaniem pasażerów z naszego regionu, planujących urlop nad Morzem Czarnym.

Bilety do Bułgarii

Bilet ekonomiczny kosztuje 289 złotych w jedną stronę. Można je wykupić na stronie przewoźnika. Możliwa jest również rezerwacja lotów na: wczasowych pakiety turystyczne oraz kolonie i obozy młodzieżowe. Bilety można wykupić za pośrednictwem biura podróży Watra Travel z Lublina.

Regularne loty Airbusa

Połączenie na trasie Burgas – Lublin – Burgas obsługiwane będzie przez samolot Airbus A320, który z Portu Lotniczego Lublin wystartuje o godzinie 15:10, a w Bułgarii wyląduje o 18:05. Loty powrotne z Bułgarii przewidziane są na godzinę 13:30, z lądowaniem w PLL o 14:20.

Loty wykonywane będą od 20 czerwca do 5 września, raz na tydzień.