WYBUCH gazu w Rejowcu Fabrycznym. ZAWALIŁ SIĘ DOM, w środku uwięziony mężczyzna [ZDJĘCIA]

i

Autor: Lubelska Policja

WYBUCH gazu w Rejowcu Fabrycznym. ZAWALIŁ SIĘ DOM, w środku uwięziony mężczyzna [ZDJĘCIA]

2020-12-11 12:30

W jednym z domów w Rejowcu Fabrycznym wybuchł gaz. W zawalonej części znajdował się 77-letni mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie się wydostać. Funkcjonariusze pomogli mu wyjść na zewnątrz i udzielili mu pomocy.

Dzisiaj (piątek, 11 grudnia) doszło do wybuchu gazu w jednym z domów w Rejowcu Fabrycznym. Okazało się, że w budynku  może przebywać starszy mężczyzna, dlatego zdarzenie wymagało szybkiej reakcji ze strony służb mundurowych. Jako pierwsi na miejsce przyjechali policjanci z Rejowca Fabrycznego.  Pobiegli do zawalonego domu sprawdzić czy ktoś jest w środku.

- W zniszczonej części siedział skulony 77-letni mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie się wydostać. Funkcjonariusze pomogli mu wyjść na zewnątrz i udzielili pomocy. Na domiar złego na spodniach 77-latka tlił się ogień, który mundurowi sprawnie ugasili. - informuje sierżant Angelika Głąb-Kunysz.

Mężczyzna trafił do szpitala na obserwację. Siła wybuchu była bardzo duża. Połowa domu uległa całkowitemu zniszczeniu! Niestety budynek nadaje się już tylko do rozbiórki... trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Stracili dom! Zostali z niczym