WJECHAŁA w pieszego na przejściu! 65-latek NIE ŻYJE. Dramatyczny wypadek

i

Autor: KWP Lublin

WJECHAŁA w pieszego na przejściu! 65-latek NIE ŻYJE. Dramatyczny wypadek

2019-09-29 17:49

Tragiczny finał wypadku na przejściu dla pieszych. 68-letnia kobieta potrąciła mężczyznę na pasach. 65-latek zmarł w szpitalu.

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Skokówka pod Zamościem w sobotni wieczór, ok. godz. 19.00.

Kierująca pojazdem marki Dacia Sandero, jadąc od strony Krasnobrodu w kierunku Zamościa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 65-letniego mieszkańca gminy Zamość – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji.

65-latkowi została udzielona pomoc medyczna. Przytomny trafił do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować i zmarł po kilku godzinach od wypadku.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca dacią była trzeźwa, natomiast 65-latek w organizmie miał ponad promil alkoholu – informuje Krukowska-Bubiło.

Dokładne przyczyny i przebieg wypadku ma wyjaśnić policyjne śledztwo.

Funkcjonariusze apelują też o rozwagę w rejonie przejść dla pieszych! – Prędkość jazdy dostosowana do panujących na drodze warunków oraz zachowanie szczególnej ostrożności zmniejszą ryzyko wystąpienia tragicznych w skutkach wypadków – przypominają policjanci.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE