Parawan policyjny, wypadek śmiertelny

i

Autor: ROBERT ZALEWSKI / SUPER EXPRESS Zdjęcie ilustracyjne

Wjechała w ciężarówkę. Zginęła wioząc dziecko. Zgroza pod Lubartowem

2021-11-15 13:46

Lubartów. Makabryczny, śmiertelny wypadek na obwodnicy miasta. W poniedziałek przed południem samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką. Kobieta jadąca audi zjechała na przeciwległy pas jezdni… Doszło do tragedii. Kobieta zginęła wioząc małe dziecko. W wypadku śmierć poniosła kierująca osobówką kobieta. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana.

Zgroza pod Lubartowem. Na obwodnicy miasta doszło do makabrycznego wypadku, w którym zginęła kobieta, jadąca osobówką. W samochodzie wiozła dziecko. Policja bada okoliczności tragedii i kieruje samochody na objazdy. Po wypadku na obwodnicy Lubartowa DK 19 jest zablokowana, a kierowcy muszą podróżować przez miasto. Tak może być do godz. 15.00 – podaje GDDKiA.

Zobacz też: Zmarł ksiądz z Lublina. Był rezydentem w znanej parafii na Czubach

– Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem marki audi, która jechała z dzieckiem w wieku około pięciu lat od strony Kocka w kierunku Lublina, z nieznanych obecnie przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z pojazdem ciężarowym – informuje st. sierż. Jagoda Stanicka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, cytowana przez PAP.

Kuźnica. Tłum na przejściu granicznym. Dojdzie do szturmu migrantów?

W wyniku zderzenia kierująca audi poniosła śmierć na miejscu, dziecku udzielana jest pomoc medyczna. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i medycy. Wszystkie czynności wykonywane są na miejscu pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Lubartów. Przewidywany czas utrudnienia to około trzy godziny – podaje PAP. Wkrótce więcej informacji o tragicznym wypadku na obwodnicy Lubartowa.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?