Snowboard w kinie już 6 i 7 listopada

i

Autor: Nick Francke, Public Domain, wikimedia.org Snowboard w kinie już 6 i 7 listopada

Winter Is My Love w Lublinie [BILETY, PROGRAM] Festiwal filmów snowboardowych

2015-11-02 11:32

O zimowych szaleństwach sportowych zamkniętych w kadrach filmowych. Już w tym tygodniu obejrzycie premiery filmów snowboardowych na nadchodzący sezon.  

Podczas lubelskiej odsłony 8. Festiwalu filmów snowboardowych wyświetlane będą nowe projekcje przygotowane przez najbardziej kreatywne ekipy filmowe z całego świata. Siedząc w kinowym fotelu poznacie najlepsze ridery i trudne stylowo tricki. W ciepłej sali przeniesiecie się w góry i głęboki śnieg, zobaczycie miejski snowboarding ujęty w karkołomnych kadrach. Ciekawe historie otaczać będzie świetna muzyka.

W czasie seansu widzowie obejrzą cztery filmy, w przerwach bawić się mogą na konkursach z nagrodami, aby je zdobyć wystarczy złapać kolorowe piłeczki. Podczas każdego wieczoru filmowego obejrzeć można różne filmy.

W programie m.in.: Airblaster – Side hit society, Far from home – Movie, Thirty two – 2032, Transworld snowboarding – Origins, Absinthe films – eversince, Think thank – Methods of prediction, Videograss – videgracias, Deja vu – encore.

Festiwal filmów snowboardowych Winter Is My Love w piątek i sobotę, 6 i 7 listopada w kinie Bajka przy Radziszewskiego. Bilety na każdy z wieczorów kupić można za 25 złotych.