Czy miasto może być cichym bohaterem filmu? Przekonać się o tym można idąc na Miasto movie

i

Autor: materiały prasowe Miasto movie Czy miasto może być cichym bohaterem filmu? Przekonać się o tym można idąc na Miasto movie

Emocjonalne oblicze miasta w filmie [PROGRAM] O czym Miasto movie w listopadzie?

2015-11-01 8:52

Chwile pełne emocji. W Lublinie przeżywać można je zarówno wśród bliskich, ale także obcych ludzi. Jak pokazać mieszkańcom inną twarz miasta?

Cykl darmowych pokazów filmowych zabiera lublinian w nową podróż. Tym razem zasiadając wygodnie przed ekranem Warsztaty Kultury pokażą miasta pełne emocji. Odczucia towarzyszące na co dzień mieszkańcom małych wiosek i wielkich metropolii ukazane są w filmach. Nie zawsze są to jedynie banały czy codzienna rutyna. Podczas spotkań będzie można odkryć fenomen ludzkiej emocjonalności czasem w zabawnym stylu.

Program Miasto movie na listopad:

4 listopada 2015, godz. 19.00 – „Kocham cię od tak dawna”,
18  listopada 2015, godz. 19.00 – „Hotel Ruanda”,
25  listopada 2015, godz.19.00 – „Whisky dla aniołów”.

Każde spotkanie to nie tylko wspólne oglądanie filmów. Kinomaniacy poznając wiele obliczy miast, jak bycie tłem, bohaterem czy cichym świadkiem kameralnych opowieści. Każdy z uczestników może wziąć udział w dyskusjach i prelekcji.

Wstęp na wszystkie seanse jest darmowy. Spotkania filmowe Miasto movie odbywają się w każdą środę o 19.00 w siedzibie Warsztatów Kultury przy Grodzkiej 5a.