Nożownik, zdjęcie poglądowe

i

Autor: shutterstock

Wbił sobie nóż w brzuch! Sceny grozy we Włodawie. 35-latek chciał się zabić?!

2021-06-14 8:12

To była próba samobójcza? Policja wyjaśnia okoliczności makabrycznego zdarzenia, jakie miało miejsce w sobotę, niedługo przed południem, we Włodawie. Mężczyzna wbił sobie nóż w brzuch! Ktoś wezwał pomoc, a na miejscu jako pierwsi pojawili się policjanci, którzy pomogli rannemu 35-latkowi. Mężczyzna trafił do szpitala. 35-latek chciał się zabić? Sceny grozy we Włodawie. Mężczyzna wbił sobie ostrze noża w brzuch.

Zatopił ostrze we własnym ciele, ale przeżył dzięki interwencji rodziny i służb ratunkowych. Sceny grozy we Włodawie na Lubelszczyźnie. W sobotę 35-letni mężczyzna wbił sobie nóż w brzuch. Prawdopodobnie była to próba samobójcza. Nietypowe zgłoszenie policja odebrała 12 czerwca, ok. godz. 11.30. Dzielnicowi włodawskiej komendy od razu ruszyli na miejsce. – Mundurowi jako pierwsza służba ratunkowa na miejscu od razu przystąpili do ratowania życia 35-letniego włodawianina i przejęli udzielanie pomocy przedmedycznej od rodziny. Kiedy jeden z policjantów uciskał ranę kłutą, żeby tamować krwawienie, drugi wzywał pogotowie – relacjonuje sierż. szt. Elwira Tadyniewicz z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Zobacz też: Lublin: Makabryczny finał bójki na deptaku. 21-latek nie żyje. Zostawili go na pastwę losu

W czasie akcji ratunkowej 35-latek był przytomny, policjanci utrzymywali z nim kontakt słowny i monitorowali czynności życiowe. Robili to do czasu przyjazdu załogi karetki pogotowia. Ratownicy zabrali mężczyznę do szpitala. Pomocy rannemu 35-latkowi udzielali st. asp. Tomasz Prystupa i sierż. szt. Marcin Nowicki.

Dlaczego 35-latek wbił sobie nóż w brzuch?Mężczyzna najprawdopodobniej próbował targnąć się na swoje życie. Wyjaśniamy okoliczności zdarzenia – deklaruje Tadyniewicz.

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod bezpłatny numer telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Telefon zaufania prowadzi Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”. Telefon jest czynny codziennie w godz. 12.00-22.00. Z konsultantami możesz się skontaktować, wysyłając wiadomość online: www.116111.pl/napisz. Więcej informacji: www.116111.pl.

Wsparcie dla osób dorosłych jest realizowane m.in. przez Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym – tel. 116 123 (poniedziałek-piątek, godz. 14.00-22.00) oraz Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego – ITAKA – tel. 800 70 2222 (czynne całodobowo). Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń. Pamiętaj, nie jesteś sam!