Szkolenia będą odbywały się weekendami od września do grudnia

i

Autor: Warsztaty Kultury Szkolenia będą odbywały się weekendami od września do grudnia

Warsztaty Kultury: Szkolenie dla wolontariuszy [ZAPISY]

2015-09-04 10:34

Profesjonalny wolontariusz zajmujący się działaniami kulturalnymi w Lublinie. Teraz można zapisać się na szkolenia i zajęcia praktyczne, by później prowadzić wzorcową współpracę.

Wolontariusz Kultury to osoba, która współpracuje z organizacjami związanymi z kulturą, organizacjami i artystami. Istotnym jest zagadnienie wolontariatu, czyli pomoc i Lublin leżące w sercu. W projekt zaangażować można się mogą lublinianie w wieku od 16 do 75 lat.

Szkolenie dla wolontariuszy odbywa się przez cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń, spotkań i praktyk. Zajęcia podzielone są na moduły szkoleniowy i praktyczny.

- To jest program, który pomaga przygotować zainteresowanych ideą wolontariatu jak być dobrym wolontariuszem – mówi Paulina Skipirzepa z Warsztatów Kultury. - Do tego przydadzą się np. szkolenie z animacji albo z komunikacji i pracy w grupie czy zbudowania relacji z otoczeniem.

Posłuchaj jak będą wyglądały warsztaty. Materiał Marty Buczak.

Podczas szkoleń prowadzony będzie specjalny blok mówiący jak napisać własny projekt i jak myśleć o własnej inicjatywie. Wszystkie spotkania tematyczne przydadzą się nie tylko podczas współpracy wolontariackiej, ale również w codziennym życiu: na studiach, w pracy czy na emeryturze.

Zapisy na Wolontariusza Kultury

Na szkolenia można zapisywać się przez stronę Warsztatów Kultury. Tam trzeba wypełnić specjalny formularz. Rekrutacja trwa jeszcze tylko do 13 września. Spotkania i warsztaty w trybie weekendowym odbywać się będą od 17 września do 15 grudnia 2015.

Na szkolenie można się zapisać jeszcze do 13 września

i

Autor: Warsztaty Kultury Na szkolenie można się zapisać jeszcze do 13 września