Udrycze-Wola: MAKABRYCZNY wypadek na drodze. Z samochodu zostało niewiele [ZDJĘCIA]

2020-09-18 12:08 Marek Targoński
Udrycze-Wola: MAKABRYCZNY wypadek na drodze. Z samochodu zostało niewiele [ZDJĘCIA]
Autor: KWP Lublin

Makabryczny wypadek drogowy w miejscowości Udrycze-Wola pod Zamościem. Osobówka dosłownie roztrzaskała się podczas zderzenia z ciężarówką. Z samochodu zostało niewiele. Na miejscu wypadku zginął 49-letni mężczyzna. Co tam się stało?!

Do tragedii doszło w środowe popołudnie, po godz. 15.00, w miejscowości Udrycze-Wola. Kierowca osobówki, jadąc w stronę Zamościa, zderzył się z ciężarówką. Z samochodu zostało niewiele...

Zobacz też: Koronawirus. Lubelskie: 39 NOWYCH PRZYPADKÓW. W całym kraju ponad 750 zakażeń [RAPORT]

Kierujący osobówką, 49-letni mieszkaniec Zamościa poniósł śmierć na miejscu wypadku. 41-letniemu kierowcy ciężarówki nic się nie stało, badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy – informuje st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Udrycze-Wola: MAKABRYCZNY wypadek na drodze. Z samochodu zostało niewiele [ZDJĘCIA]
Autor: KWP Lublin

Na miejscu tragedii pracowali biegli z dziedziny rekonstrukcji i przebiegu wypadków, policjanci i śledczy prokuratury, którzy zajmą się wyjaśnieniem przyczyn i dokładnych okoliczności zdarzenia. Ciało 49-latka przewieziono do zakładu patomorfologii.

Policjanci cały czas apelują o ostrożność i rozwagę na drogach. Wczoraj w całym regionie doszło do sześciu wypadków, w środę było ich osiem, w tym tragedia pod Zamościem. Uważajcie na siebie i na innych uczestników ruchu drogowego!

Super Raport 17.09 (Goście: Bartosz Arłukowicz - Eurodeputowany KO, Renata Beger - była posłanka Samoobrony oraz prof. Marcin Matczak z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.