Stronę polubiło prawie dwa tysiące facebookowiczów

i

Autor: fanpage Lublin bez imigrantów Stronę polubiło prawie dwa tysiące facebookowiczów

Uchodźcy w Polsce: Lublin nie chce imigrantów

2015-09-10 12:35

Założyli fanpage na profilu społecznościowym i z zaskakującą szybkością zyskują popularność. Już blisko dwa tysiące osób sprzeciwia się przybyciu imigrantów. 

Jak piszą założyciele profilu jest to „Strona zrzeszająca Polaków, przeciwników zsyłania do Polski imigrantów z obcych nam kulturowo regionów lub mogących stanowić zagrożenie dotyczące bezpieczeństwa”.

Według wstępnych szacunków potwierdzanych przez rząd do Polski przyjedzie dwa tysiące uchodźców. Osoby te będą rozmieszczone w 11 ośrodkach w kraju, ale wciąż nie wiadomo czy Syryjczycy zamieszkają na Lubelszczyźnie. Pewnym jest, że nie będzie to sam Lublin, ponieważ jedyny ośrodek dla uchodźców w mieście kilka miesięcy temu został zamknięty.

Według procedur imigranci do kraju zostaną przyjęci po co najmniej dwukrotnym sprawdzeniu. Uchodźcy nie przybędą do kraju w jednym momencie, ale będzie to proces rozłożony na przynajmniej dwa lata.

Przyjeżdżajcie w sobotę do Warszawy, nie przejmujmy się tym co piszą te śmierdzące media, ponieważ:1. Odwołaliśmy się...Posted by Lublin bez imigrantów on 9 września 2015

Założyciele fanpage „Lublin bez imigrantów” zachęcają do wyjazdu do Warszawy na manifestację. „Przyjeżdżajcie w sobotę do Warszawy, nie przejmujmy się tym co piszą te śmierdzące media, ponieważ:
1. Odwołaliśmy się od niesłusznej decyzji do st. U.M., gdzie dzień wcześniej wydany został identyfikator dla przewodniczącego zgromadzenia (sic)
2. Są zgłoszone inne pikiety dot. polityki imigracyjnej, w których możemy wziąć legalnie udział. W czwartek (16:00-19:00), piątek (16:00-19:00) oraz sobotę (10:00-13:00) przy wyjściu z metra centrum. Zachęcamy do obecności i wsparcia!
3. Jest zgłoszona legalna demonstracja Stop Cenzurze, która zaczyna się również o 16.00 i jest skierowana przeciwko dzisiejszej decyzji U.M. Zaczyna się na Rondzie Dmowskiego. Oni się nas boją! To najlepsza rekomendacja dla nas!” (pisownia oryginalna).

Obecnie imigranci znajdują się we Francji, Włoszech i Węgrach. Komisja Europejska chce zwiększyć liczbę imigrantów, których przyjąć ma Polska do 11 tysięcy.  

Założyciele fanpage zachęcają do uczestnictwa w Warszawskiej manifestacji

i

Autor: fanpage Lublin bez imigrantów Założyciele fanpage zachęcają do uczestnictwa w Warszawskiej manifestacji