Trzy NOWE PRZYPADKI koronawirusa w Lubelskiem. Kim są? 43 potwierdzenia COVID-19

2020-03-23 13:34
Koronawirus w Polsce
Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Dramatyczne wieści ws. epidemii koronawirusa w Polsce. W poniedziałek, tuż po południu, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 36 zachorowaniach na COVID-19. Są też trzy nowe przypadki koronawirusa w Lubelskiem. Kim są chorzy? Bilans potwierdzonych zachorowań na COVID-19 wzrósł do 43 osób!

W całej Polsce – jak informuje Ministerstwo Zdrowia – są 684 potwierdzone testami przypadki zakażenia SARS-CoV-2. Na Lubelszczyźnie ten bilans wzrósł do 43 osób. To oznacza trzy nowe przypadki koronawirusa w Lubelskiem. Kim są?

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: jednego mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat, z powiatu chełmskiego, w stanie dobrym, który miał styczność przypadkiem potwierdzonym oraz dwóch kobiet w wieku powyżej 61 lat z powiatu chełmskiego, w stanie dobrym, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Trzy nowe przypadki dotyczą powiatu chełmskiego (stamtąd pochodzą pacjenci). To mężczyzna w średnim wieku i dwie kobiety po „60”. Wszyscy mieli kontakt z osobą, u której potwierdzono koronawirusa.

Aktualny bilans zakażeń SARS-CoV-2 w woj. lubelskim to 43 osoby. Jedna zmarła.

Aktualny bilans zakażeń SARS-CoV-2 w woj. lubelskim to 43 osoby. Jedna zmarła.

W całej Polsce odnotowano 684 przypadki COVID-19. Zmarło osiem osób. – Z przykrością informujemy, że zmarła ósma osoba zakażona koronawirusem – to 83-letni mężczyzna, który zmarł w szpitalu w Tychach – informuje Ministerstwo Zdrowia.

Zobacz też:

TU KUPISZ „Super Express” w trakcie kwarantanny!

Kolejne szpitale zamykają oddziały. Rośnie liczba ofiar. Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

Czy myjesz ręce dokładnie? Ten film Cię uświadomi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE