Trzebieszów. Tajemnicze zabójstwo kobiety. 39-latek zatrzymany

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Trzebieszów. Tajemnicze zabójstwo kobiety. 39-latek zatrzymany

Trzebieszów. Tajemnicze zabójstwo kobiety. 39-latek zatrzymany

2021-10-18 8:29

Nowe fakty w sprawie makabrycznej zbrodni na Lubelszczyźnie. 32-letnia mieszkanka gminy Trzebieszów nie żyje. Jak podejrzewają śledczy – została zamordowana. Niewiele wiemy jednak o okolicznościach dramatycznego zdarzenia. Policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę. Jest podejrzewany o zabójstwo. Co wiemy o morderstwie w gminie Trzebieszów?

Przerażająca zbrodnia. O tajemniczym zabójstwie kobiety z gminy Trzebieszów policjanci poinformowali w sobotę. W nocy z piątku na sobotę znaleziono zwłoki. 32-latka już nie żyła, a jej zakrwawione ciało odkryto w samochodzie w jednej z miejscowości gminy. Mundurowi w weekend potwierdzili, że to mieszkanka gminy Trzebieszów (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie, ale nie przekazywali bardziej szczegółowych informacji, tłumacząc to dobrem prowadzonego postępowania. Dziś w tej sprawie pojawiają się nowe wiadomości i ustalenia. Co wiemy o tajemniczym zabójstwie kobiety w gminie Trzebieszów na Lubelszczyźnie?

Zobacz też: Radny PiS finansuje Marsz Równości w Lublinie. To człowiek Czarnka

Poradnik Zdrowie: kiedy iść do psychologa?

Policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę – informuje Radio Lublin. To mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Może być podejrzewany o zabójstwo 32-latki. Jej zakrwawione ciało znaleziono w samochodzie osobowym, a śledczy od początku podejrzewali, że do jej śmierci ktoś mógł się bezpośrednio przyczynić.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łukowie. Dziś powinniśmy poznać kolejne szczegóły dotyczące zbrodni w gminie Trzebieszów. Więcej informacji wkrótce.

Sonda
Jak oceniasz pracę policji w Polsce?