Tragiczny wypadek w gminie Susiec. Nie żyje rowerzysta

i

Autor: lubelska policja Tragiczny wypadek w gminie Susiec. Nie żyje rowerzysta

Tragiczny wypadek w gminie Susiec. Nie żyje rowerzysta

2022-07-14 6:21

Dramatyczny wypadek w gminie Susiec. Rowerzysta został potrącony przez kierującego volvo. Niestety, życia 41-latka nie udało się uratować. Poniósł śmierć na miejscu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jak wynika z informacji przekazanych przez lubelską policję, we wtorek (12 lipca 2022) przed godziną 20.00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzysty. Do zdarzenia miało dojść poza obszarem zabudowanym, na prostym odcinku drogi powiatowej na trasie Nowiny – Majdan Sopocki.

Zobacz też: Lublin. Piotr P. pobił kierowcę Bolta. Bił, dusił i złamał szczękę. Szokujące tłumaczenia 30-latka!

- Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta będąc wyprzedzany przez kierującego pojazdem marki Volvo, najprawdopodobniej podjął gwałtowny manewr skrętu w lewo, w wyniku czego został potrącony przez samochód - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Niestety, 41-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Susiec poniósł śmierć na miejscu. 35-latek kierujący samochodem podróżował bez pasażerów. Jak zaznacza policja, był trzeźwy.

- Czynności na miejscu zdarzenia były wykonywane z udziałem biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku - podaje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Zobacz również: Wezwała straż miejską do małpy na balkonie. Niecodzienne zgłoszenie w Chełmie

Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańki
Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?