Tragiczny finał poszukiwań w gminie Kłoczew. Nie żyje 32-latek. Ciało znaleziono w polu

i

Autor: podkarpacka policja Tragiczny finał poszukiwań w gminie Kłoczew. Nie żyje 32-latek. Ciało znaleziono w polu

Tragiczny finał poszukiwań w gminie Kłoczew. Nie żyje 32-latek. Ciało znaleziono w polu

2022-04-08 12:45

Dramatycznie zakończyły się poszukiwania 32-latka z gminy Kłoczew, który zaginął 1 kwietnia 2022. Od tamtej pory w poszukiwania zaangażowane były służby oraz bliscy. Niestety, zakończyły się tragicznie. Ciało mężczyzny znaleziono w polu.

32-latek z gminy Kłoczew zaginął 1 kwietnia 2022. Zaginięcie zgłosiła rodzina mężczyzny, który wyszedł do sklepu i już nie wrócił. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy. Przeczesano okolice miejsca zamieszkania 32-latka oraz wszelkie możliwe miejsca, w których mężczyzna mógł przebywać. Niestety, stało się najgorsze. W środę, 6 kwietnia po południu odnaleziono ciało mężczyzny.

Zobacz też: Tragiczny pożar. Z drewnianego domu nic nie zostało

- Ciało 32-latka zostało znalezione kilkaset metrów od domu leżące na polu w pobliżu niezamieszkałych zabudowań. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiony 32-latek mieszkaniec gminy Kłoczew. W związku z tym pod nadzorem prokuratora na miejscu przeprowadzono oględziny. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało skierowane na sekcję zwłok. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia - przekazała starszy aspirant Agnieszka Marchlak z lubelskiej policji.

Zobacz również: Łuków. 14-latek za kierownicą. Uciekając przed policją, spowodował wypadek!

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Cieniuch: Barbarzyństwo rosyjskich żołnierzy dzieje się za zgodą przełożonych
Sonda
Czy boisz się śmierci?