Tragedia w Kraśniku: NIE ŻYJE 16-latek! Koszmar rozegrał się podczas kąpieli

i

Autor: mj-s Tragedia w Kraśniku: NIE ŻYJE 16-latek! Koszmar rozegrał się podczas kąpieli

Tragedia w Kraśniku: NIE ŻYJE 16-latek! Koszmar rozegrał się podczas kąpieli

2021-01-30 15:18

Tragedia w Kraśniku (Lubelskie), nie żyje 16-latek. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że powodem śmierci było zatrucie czadem. W nocy z piątku na sobotę nieprzytomnego nastolatka znaleźli w łazience domownicy. Natychmiast podjęta akcja reanimacyjna niestety nie przyniosła rezultatu.

Jak informuje kraśnicka policja, patrol po północy został skierowany do jednego z mieszkań w bloku w Kraśniku, gdzie już trwała akcja ratownicza nastolatka.

CZYTAJ TAKŻE: Bobrowniki: HORROR na drodze. Rowerzysta ZGINĄŁ pod kołami osobówki. Co tam się stało?!

16-latek późnym wieczorem brał kąpiel. W nocy jeden z domowników zauważył, że nadal jest w łazience. Po wejściu do środka, zobaczył go nieprzytomnego. Wezwano straż pożarną i pogotowie. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia chłopaka nie udało się uratować.

PRZECZYTAJ: Lublin: ZMASAKROWALI WŁASNE DZIECKO! Niemowlę w ciężkim stanie, rodzice i babcia z zarzutami

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń, prawdopodobnie przyczyną śmierci było podtrucie tlenkiem węgla ulatniającym się ze znajdującego się w łazience piecyka gazowego – podał w komunikacie młodszy aspirant Paweł Cieliczko z policji w Kraśniku.

Prokurator oraz policyjni śledczy przeprowadzili oględziny w mieszkaniu. Trwają czynności mające na celu ustalenie wszelkich okoliczności śmierci nastolatka.

POLECAMY: Lubelskie: Ponad 62 tys. SZCZEPIEŃ w regionie. Blisko 10 tys. osób przyjęło drugą dawkę

Pijany kierowca zabił 17-latkę. Jest oskarżony o zabójstwo