Te tematy podobały się Wam najbardziej

i

Autor: Radio Te tematy podobały się Wam najbardziej

TOP 5 gorących tematów na ESKA INFO Lublin w 2015 roku

2015-12-31 11:04

Sprawdziliśmy, które tematy na ESKA INFO Lublin interesowały Was najbardziej w czasie mijającego roku. 

1. Rodzice w zoo wkładali przez ogrodzenie dziecko do małpy

To nie tylko skrajna nieodpowiedzialność, ale także zwykła głupota. Matka przełożyła dziecko przez ogrodzenie zamojskiego zoo, aby dziewczynka mogła dotknąć dużej małpy. Nie pomogły ogrodzenia, barierki i liczne ostrzeżenia. Małe dziecko nie miałoby szans w starciu z dużym, dzikim zwierzęciem. Po incydencie w zoo pojawiło się dodatkowych 50 tablic informacyjnych.

2. Nawiedzone domy na Lubelszczyźnie

Każdy lubi się bać, a kiedy w grę wchodzi to co niewiadome i nadprzyrodzone to kręci niesamowicie. Także nas! Zebraliśmy dla Was lubelskie historie krwawych morderstw, budynki nawiedzone przez dawnych mieszkańców lub tych, którzy przenieśli się w miejsce swojego pochówku. Egzorcyści twierdzą, że nawiedzone domy nie są rzadkością. Jak jest naprawdę?

3. Fiat zbudowany z płytek

Nie trzeba od razu zdobyć najwyższych szczytów gór. Wystarczy od młodości realizować swoje marzenia i konsekwentnie zmierzać do celu. Tak jak 13-letni Kacper, fan motoryzacji. Dzięki niemu, na ścianie garaży na LSM powstał najprawdziwszy fiat 126p, czyli popularny maluch. Chłopiec sam wybrał materiały i kolor auta oraz pomagał na każdym etapie budowy samochodu. Jak wyglądały prace? Sami sprawdźcie!

4. TOP 10 przestępców poszukiwanych na Lubelszczyźnie

Mijając ludzi na ulicy nie mamy pojęcia, kto idzie obok nas. Czasem warto się rozejrzeć, bo nie każdy chlubi się uczciwością. Przygotowaliśmy dla Was listę przestępców poszukiwanych na Lubelszczyźnie. Zebrani przez nas mężczyźni na swoich kontach mają rozboje, kradzieże, napaści i gwałty. Pamiętajcie, że jeśli rozpoznajecie ich warto skontaktować się z policją.

5. Aqua Lublin już otwarte!

To poza rozbudową szlaków komunikacyjnych najważniejsza inwestycja tego roku dla mieszkańców. Kompleks profesjonalnych basenów ze zjeżdżalniami, rwącą rzeką i możliwością wypłynięcia na zewnątrz nawet w zimie przyciąga tłumy małych i dużych fanów wodnych szaleństw. Obiekt dostosowany do rozgrywania na nim dużych imprez sportowych. Jedna z nich odbyła się w grudniu. 

ZOBACZ także: Najważniejsze wydarzenie w Lublinie w 2015 roku!