Aqua Lublin [ZDJĘCIA, CENY, GODZINY OTWARCIA] Od dziś można pływać w nowoczesnych basenach

2015-10-15 15:30

Grota lodowa, zespół saun, baseny - olimpijski i rekreacyjny. To wszystko już od dziś jest dostępne dla mieszkańców. 

Atrakcją będę nie tylko same baseny, ale szereg wodnych atrakcji. Jacuzzi, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, wodny plac zabaw oraz miejsca do ćwiczeń, czyli siłowania i fitness to tylko część z dostępnych rozrywek.

- Będzie można skorzystać z całego zespołu saun – mówi Izabela Czernicka-Białowąs, kierownik obiektów sportowo-rekreacynych MOSiR. – Będą tam sauny mokre i trzy sauny suche. Do dyspozycji gości także baseny z chłodną wodą, zanurzeniowe żeby ochłodzić się po kąpielach termicznych. Jest także nowoczesna grota lodowa do nacierania lodem również jako element schładzania po saunach – dodaje.

Posłuchaj co jest przygotowane dla pływających lublinian.

W obiekcie pracować będzie ok. 100 osób.

Cennik Aqua Lublin

Godzina w strefie wody kosztuje od 10 złotych (bilet grupowy) do 18 złotych (bilet normalny). Dzieci do trzech lat wchodzą na baseny za darmo.
Za wejście do Strefy wody i saunarium zapłacicie od 17 złotych (bilet ulgowy) do 22 złotych (bilet normalny).

Przez pierwszy miesiąc wejście na obiekty Aqua Lublin lublinianie zapłacą połowę ceny. Wszystkie bilety tańsze będą o 50 procent. Dzieci w wieku szkolnym (do III klasy gimnazjum włącznie) wchodzą do Aqua Lublin za 1 zł, ale pod opieką dorosłych. Ofertą połowy ceny nie jest objęta stała oferta promocyjna, czyli tanie pływanie i dzień seniora.

Najtańszą ofertą jest tanie pływanie i dzień seniora, ale lublinianie do Aqua Lublin przez pierwszy miesiąc wejdą za połowę ceny

i

Autor: fanpage Aqua Lublin Najtańszą ofertą jest tanie pływanie i dzień seniora, ale lublinianie do Aqua Lublin przez pierwszy miesiąc wejdą za połowę ceny

Aqua Lublin dziś czynny jest od godziny 15.00. Już od jutra otwarty będzie od 6.00 do 22.00.