Z zazdrości ranił nożem partnerkę i trzech mężczyzn! 32-latek z zarzutem zabójstwa czterech osób

i

Autor: lubelska policja Z zazdrości ranił nożem partnerkę i trzech mężczyzn! 32-latek z zarzutem zabójstwa czterech osób

32-latek zaatakował cztery osoby

Z zazdrości ranił nożem partnerkę i trzech mężczyzn! 32-latek z zarzutem zabójstwa czterech osób

2022-08-29 20:40

Zgroza w Tomaszowie Lubelskim. Na terenie „Zielonego Rynku” doszło do scen niczym z filmu. 32-latek miał ranić nożem cztery osoby! Jedną z nich była jego partnerka. Przyczyną ataku furii miała być zazdrość. Teraz grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Z zazdrości ranił nożem partnerkę i trzech mężczyzn!

Do zdarzenia doszło w piątek (26.08.2022) w godzinach wieczornych w centrum Tomaszowa Lubelskiego na terenie „Zielonego Rynku”. O mrożących krew w żyłach scenach poinformował policjantów 29-letni mężczyzna, który został zaatakowany przez 32-latka.

- Według relacji zgłaszającego wynikało, że razem z dwoma kolegami w wieku 42 i 56 lat, przebywał na terenie „Zielonego Rynku”. W pewnym momencie podszedł do nich znany im 32 latek i bez ostrzeżenia wyjął nóż, a następnie ranił mężczyzn. Po zdarzeniu napastnik oddalił się w kierunku ulicy Rynek, gdzie przebywała jego była 34-letnia partnerka. Tam doszło między nimi do kłótni, podczas której również zranił nożem kobietę. Całe zajście miało mieć związek z powodu zazdrości i zakończenia się ich związku - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z lubelskiej policji.

Zobacz również: Stoczek Łukowski. To oni oszukali 82-latka. „Adwokat” i „prokurator” zgarnęli fortunę

Mundurowi zatrzymali napastnika. Jak się okazało, wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli nietrzeźwi. Ranni mężczyźni oraz kobieta zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście rany okazały się powierzchowne, niezagrażające ich życiu i zdrowiu.

Jak wynika z informacji przekazanych przez Małgorzatę Pawłowską, po wytrzeźwieniu 32-letni mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa czterech osób. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz również: Lubelskie. Śmierć podczas polowania. 64-latek został postrzelony w aucie!

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?