TIR utknął pod wiaduktem. Senior „ZAWISŁ” na torach. SZOKUJĄCE zdarzenia na drogach [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin, PSP Lublin

TIR utknął pod wiaduktem. Senior „ZAWISŁ” na torach. SZOKUJĄCE zdarzenia na drogach [ZDJĘCIA]

2021-03-16 19:08

Województwo lubelskie. To jakaś fatalna seria szokujących zdarzeń na drogach regionu. I nie chodzi o dramatyczne wypadki, a o zdarzenia, w których kierowcom ewidentnie zabrakło wyobraźni. W Nowym Pożogu TIR utknął pod wiaduktem. Zwyczajnie się nie zmieścił, bo kierowca zignorował znaki. W Motyczu senior „zawisł” swoim autem na torach. Jak do tego doszło?

Szokujące zdarzenia na drogach województwa lubelskiego i popis braku wyobraźni niektórych kierowców. Aż ciężko w to uwierzyć! Policja apeluje o ostrożność i więcej rozwagi i ku przestrodze przytacza historie niefrasobliwych mistrzów kierownicy z Lubelszczyzny.

Nowy Pożóg: TIR utknął pod wiaduktem

Nawet policjanci przyznają, że to nietypowe zdarzenie drogowe. W czwartek w Nowym Pożogu (gm. Końskowola, pow. puławski) TIR utknął pod wiaduktem!

Kierujący samochodem ciężarowym marki DAF, zignorował oznakowanie o wysokości wiaduktu kolejowego i wjechał pod niego ciężarówką. Próbując przejechać, utknął pod wiaduktem. Ostatecznie udało mu się wyjechać, ale uszkodził naczepę samochodu – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

46-letniemu kierowcy nic się nie stało. Był trzeźwy, choć nieostrożny. Został ukarany mandatem karnym.

TIR utknął pod wiaduktem. Senior „ZAWISŁ” na torach. SZOKUJĄCE zdarzenia na drogach [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin

Motycz: Senior „zawisł” na torach

Mniej szczęścia miał 75-letni kierowca, który w podlubelskim Motyczu „zawisł” na torach na przejeździe kolejowym. Wstrzymał tym samym ruch pociągów, a sam trafił do szpitala. Do wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie.

Mężczyzna podróżujący samochodem osobowym Volkswagen Golf wjechał na remontowany przejazd kolejowy, w wyniku czego pojazd utknął na torowisku. Wstrzymano ruch pociągów na szlaku kolejowym Lublin-Dęblin – relacjonuje st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Homoseksualizm jak nazizm? Marian Kowalski nie wytrzymał. Komentarz Adama Federa [WIDEO].