policja taśma

i

Autor: PAWEL DABROWSKI / SUPER EXPRESS Zdjęcie poglądowe

Śledczy ujawniają

Tajemnicza śmierć 64-latka. Ciało znaleziono w rzece

2023-01-26 14:48

Policjanci z Krasnegostawu wyjaśniają tajemnicze okoliczności śmierci 64-letniego mężczyzny, który kilka dni temu wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Zwłoki zaginionego znaleziono w czwartkowy poranek, 26 stycznia w rzece Żółkiewka. Co na ten moment ustalili funkcjonariusze?

Mężczyzna zaginął kilka dni temu. Nie wiadomo w jakim kierunku poszedł, nie kontaktował się również z rodziną. Policjanci zgłoszenie o zaginięciu 64-latka otrzymali w środę, 25 stycznia, a dziś nad ranem znaleziono zwłoki zaginionego. Według wstępnych ustaleń, do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. - Policjanci odnaleźli zwłoki 64-latka w rzece na terenie gminy Żółkiewka. Czynności na miejscu wykonywane są z udziałem prokuratora - czytamy na stronie internetowej policji w Krasnymstawie. 

LUBELSKIE: Trwają poszukiwania zaginionej kobiety, która ratowała synka

Od 30 grudnia, tak jak wcześniej informowaliśmy, trwają poszukiwania 36-letniej Doroty P., która rzuciła się do rzeki Wieprz, by ratować swego 10-letniego syna. Z najnowszych informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że do poszukiwań włączyło się wojsko. Policja zapowiada, że będzie szukać ciała kobiety do skutku. Więcej o tej tragicznej historii w tekście: Rzuciła się do rzeki, by ratować Dominika. Nowe fakty wstrząsają.

Dramatyczne poszukiwania w Wiśle. Służby wyłowiły topielca pod Nowym Dworem Mazowieckim
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?