Sylwester 2015/2016 w Lublinie: Lublin Ognia! [PROGRAM IMPREZY]

2015-12-31 12:28

Na Placu Litewskim dla dorosłych i w Centrum Kultury dla najmłodszych. Wszyscy lublinianie mogą witać Nowy Rok w niezapomniany sposób.  

„Lublin Ognia!”, Plac Litewski

To niepowtarzalne widowisko. Na trzech scenach odbędzie się show z wykorzystaniem ognia, laserów, pirotechniki scenicznej i najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych.

Noc sylwestrowa w Lublinie oparta będzie na najlepszych i najbardziej widowiskowych wydarzeniach życia kulturalnego naszego miasta.

Na lubelskiej scenie staną: MultiVisual, Spin Me, Flagrantis, Antares, Jerzy „Solo” Kozłowski, Synergy Art, Fundacja Sztukmistrze, Papa Zura, Sambasim i Jarosław Koziara.

Próba SylwetraWybieracie się dziś na miejski sylwester? Oto przedsmak z prób!ZOBACZ PROGRAM: http://lublin.eska.pl/poznaj-miasto/sylwester-2015-2016-w-lublinie-lublin-ognia-program-imprezy/82913

Posted by ESKA INFO Lublin on 31 grudnia 2015

Bawi MiSie, Centrum Kultury

To bawisko sylwestrowe dla najmłodszych lublinian. Całe rodziny mają okazję, aby spędzić ten wyjątkowy wieczór razem. Dzieci bawić się będą na zabawie sylwestrowej pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Podczas balu przebierańców CK zmieni się w dżunglę pełną wesołych zwierząt.

W programie dla najmłodszych:
TworzyMiSie, WidziMiSie, NuciMiSie, BawiMiSie i MarzyMiSie.  

Sylwester w Łodzi? ZOBACZ TOP 13 najciekawszych imprez sylwestrowych [GALERIA]

Ostatniego dnia roku Plac Litewski rozbłyśnie, a o oprawę artystyczną zadbają wykonawcy z całej Polski. Na trzech scenach odbędzie się niezwykłe show z wykorzystaniem ognia, laserów, pirotechniki scenicznej i najnowszych rekwizytów multimedialnych. Wystąpi blisko stu tancerzy ognia i artystów światła z całej Polski. Pokaz będzie łączył sztukę współczesnego cyrku, iluzji, żonglerki, tańca z użyciem ognia i licznej pirotechniki scenicznej.

Posłuchaj co się wydarzy w czasie nocy sylwestrowej. Materiał przygotował Adam Tykło, reporter Radia ESKA.

ZOBACZ, jak zapowiada się zabawa na Placu Litewskim:

Sylwester w Warszawie: imprezy, kluby, bary, restauracje, kina, teatry [ADRESY, CENY]