Na Sylwestrze w Zamościu zagra Big Cyc

i

Autor: Jacek Bogdan, CC BY-SA 4.0, wikipedia.org Na Sylwestrze w Zamościu zagra Big Cyc

Sylwester w Zamościu. Znamy gwiazdę, która wystąpi na Rynku Wielkim [ADUIO]

2015-11-23 15:44

Niecałe sześć tygodni pozostało do Nowego Roku. Jedną z propozycji jest zabawa w centrum Zamościa. Magistrat dopina szczegóły.

Jeśli jeszcze nie macie planów Sylwestrowych to czas, aby je zorganizować. Poza balami czy domówkami jest także impreza na zamojskim Rynku Wielkim. Magistrat dopina już program imprezy i umowy z gwiazdami. Ma być ciekawiej niż w ubiegłym roku.

- Na Sylwestra mamy dwie gwiazdy, pierwsza z nich to Big Cyc – mówi Damian Miechowicz, dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji UM Zamość. - Lider zespołu – Skiba zgodził się też poprowadzić całą imprezę, więc od godziny 21.00 ten Sylwester będzie się nakręcał.

Posłuchaj co wydarzy się w Sylwestra na Rynku w Zamościu. Materiał przygotowała Marta Buczak, reporterka Radia ESKA.

W międzyczasie będzie coś, czego z Zamościu jeszcze nie było, czyli profesjonalny pokaz laserów. Trwał będzie 15 minut, a główną rolę świetlnego przedstawienia odegra zamojski ratusz.

Wszyscy, którzy będą chcieli tańczyć na płycie przygrywał będzie zespół dance. Cała impreza zostanie uświetniona także pokazem fajerwerków, który rozświetli niebo dokładnie z rozpoczęciem się Nowego Roku.

Sylwestrowa zabawa na zamojskim Rynku Wielkim kosztować będzie do 100 tysięcy złotych.