Dni Kariery

i

Autor: Zdjęcie ilustracyjne; pixabay.com/Free-Photos Dni Kariery

Studencie! Znajdź pracę, staż lub praktyki. Zbliżają się Dni Kariery 2019 [AUDIO]

2019-03-12 15:20

To będą jedne z największych targów pracy dla studentów i absolwentów. W Lublinie odbędą się Dni Kariery. To targi pracy, staży i praktyk. Powstanie specjalna „wioska targowa”, na której stoiska będą miały firmy polskie i europejskie.

Kto lepiej wie, czego w trakcie szukania pracy czy praktyk potrzebuje student, jeśli nie... inny student. Dlatego lubelscy członkowie AIESEC – międzynarodowej organizacji studenckiej – organizują Dni Kariery. Będzie szansa znaleźć przyszłego pracodawcę, popracować nad swoim CV czy przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną. Będzie też specjalna strefa relaksu.

>>> Biletowa rewolucja w lubelskich autobusach. Jak będziemy płacić? [AUDIO]

>>> Kompleksowa opieka onkologiczna w jednym miejscu. Nowy ośrodek w Lublinie [WIDEO, GALERIA]


– Całe targi będą bardzo intuicyjne – zapewnia Jakub Majcher, koordynator wydarzenia. – Wschodząc do budynku Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, w nasze oczy rzuci się rejestracja. Tam trzeba potwierdzić swoją obecność i udajemy się na pierwsze piętro. To tam znajdziemy „wioskę targową”.

Na miejscu powstanie strefa doradztwa zawodowego i punkty poszczególnych wystawców. Będzie można sprawdzić swoje CV, wykonać za darmo zdjęcie (właśnie do CV), a także przejść przykładową rozmowę kwalifikacyjną. Na jednej ze ścian znajdziemy „job wall” – zbiór wszystkich ofert pracy, straży i praktyk, które zaproponują wystawcy. A jeśli już się zmęczymy przeglądaniem „wioski targowej” przyjmie nas strefa relaksu.

– Wypijemy tam kawę, zrelaksujemy się przy pomocy gogli VR, odpoczniemy w miłym towarzystwie – zapewnia Majcher.

Dni Kariery – wspierane przez międzynarodową organizację studencką AIESEC – odbędą się 19 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Szczegóły znajdziecie na stronie dnikariery.pl.

>>> Śmiertelnie niebezpieczny owad zbliża się do Polski. To szerszeń azjatycki


Wydarzenie poleca Radio ESKA! Posłuchaj też, co naszemu reporterowi – Bartkowi Ważnemu – powiedział koordynator lubelskich Dni Kariery, Jakub Majcher.


>>> ZOOPARK 2019 w Lublinie. Wystawa pełna niezwykłości. Zobacz zdjęcia! [GALERIA]
 

Zobacz WIDEO!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE