Stępków: Roztrzaskał się o drzewo. Makabryczna śmierć 20-latka [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin Stępków: Roztrzaskał się o drzewo. Makabryczna śmierć 20-latka [ZDJĘCIA]

Stępków: Roztrzaskał się o drzewo. Makabryczna śmierć 20-latka [ZDJĘCIA]

2022-01-11 14:03

Przerażający widok. Ze zmiażdżonego samochodu niewiele zostało. W środku metalowej puszki zginął zakleszczony 20-latek. Umarł od razu, na miejscu, w momencie zderzenia. Makabryczna śmierć młodego kierowcy – w środku nocy i na środku pustej drogi. Co tam się stało? Okoliczności tragedii bada policja i publikuje wstrząsające zdjęcia z miejsca makabrycznego wypadku.

Koszmarny wypadek w Stępkowie pod Parczewem na Lubelszczyźnie. Młody, 20-letni kierowca zginął w środku nocy. Stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Zdjęcia z miejsca tej tragedii są wstrząsające. Policjanci publikują je ku przestrodze i apelują o ostrożność.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (11.01), około godz. 1.00 w nocy, na drodze wojewódzkiej numer 819 w miejscowości Stępków. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierowca osobówki jechał od Dębowej Kłody w kierunku Parczewa. Zginął na miejscu.

Stępków. Makabryczna śmierć 20-latka. Zobacz zdjęcia z miejsca tragedii!

– Kierujący pojazdem 20-latek z gminy Dębowa Kłoda prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, potem na pobocze i uderzył w drzewo – informuje st. sierż. Ewelina Semeniuk z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Super Raport 11.01 (Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz - prezes PSL oraz dr Tomasz karauda - lekarz chorób płuc) Sedno Sprawy: Sebastian Kaleta

Strażacy z Parczewa, którzy interweniowali na miejscu wypadku w Stępkowie, relacjonują, że samochód 20-latka z ogromną siłą uderzył dachem w drzewo. Efekt zderzenia widać na zdjęciach. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by dostać się do środka wraku.

– Kierujący 20-latek podróżował sam. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. Został ewakuowany przez strażaków, a następnie przekazany zespołowi karetki pogotowia. Będący na miejscu zdarzenia lekarz stwierdził natychmiastowy zgon mężczyzny wskutek odniesionych obrażeń w chwili zdarzenia – dodaje Semeniuk.

Zobacz też: Nowi policjanci w Lublinie i regionie. Zobacz ich zdjęcia! [GALERIA]

Policjanci podejrzewają, że 20-latek jechał za szybko i nie dostosował prędkości do warunków na drodze (było ciemno, w nocy był mróz, a jezdnia mogła być śliska). Być może przecenił swoje możliwości, a być może stało się coś innego… Dokładne okoliczności tragedii i przyczyny śmierci młodego mężczyzny wyjaśnia policja i prokuratura. Ciało 20-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE