Stasin. Rozczłonkowane ciało w zagajniku! Strażacy karczowali go trzy dni

i

Autor: MichaelGaida/cc0/Pixabay.com Mieszkaniec Stasina znalazł w krzewach łozy rozcżłonkowane ciało. Żeby się do niego dostać, strażacy karczowali zagajnik przez trzy dni, zdj. ilustracyjne

Stasin. Rozczłonkowane ciało w zagajniku! Strażacy karczowali go trzy dni

2020-12-10 22:14

Mieszkaniec Stasina w powiecie chełmskim znalazł na spacerze z psem rozczłonkowane ciało. Zwłoki znajdowały się w krzakach łozy na trudno dostępnym, grząskim terenie. Mimo że zgłoszenie o makabrycznym odkryciu wpłynęło już w niedzielę, to strażacy karczowali zagajnik aż 3 dni, by dostać się do ciała. Zakład medycyny sądowej przeprowadzi teraz badania mające na celu identyfikację znalezionej osoby.

Jak informuje dziennikwschodni.pl, mieszkaniec Stasina znalazł na spacerze z psem rozczłonkowane ciało. Zwłoki znajdowały się w krzakach łozy na grząskim, trudno dostępnym terenie, dlatego strażacy karczowali zagajnik aż trzy dni, by się do nich dostać - zgłoszenie o makabrycznym odkryciu wpłynęło do policji w Chełmie w niedzielę po południu. Rozczłonkowane ciało trafiło już do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie poddane badaniom w kierunku identyfikacji tożsamości denata lub denatki. Z kolei pobrane próbki DNA mają zostać porównane z zaginionymi osobami.

Apelacja Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony, której nigdy nie odnaleziono