Chełm: Autobus POTRĄCIŁ PIESZEGO! Dramatyczny wypadek na pasach. Co tam się stało?!

i

Autor: KWP Lublin

Chełm: Autobus POTRĄCIŁ PIESZEGO! Dramatyczny wypadek na pasach. Co tam się stało?!

2020-12-10 18:54

Jak to możliwe, że na jednej z głównych ulic miasta, na pasach doszło do potrącenia pieszego? Sprawę wyjaśnia policja. Dramatyczny wypadek miał miejsce w Chełmie na ul. Lubelskiej. Autobus komunikacji miejskiej potrącił pieszego. 58-letni mężczyzna trafił do szpitala.

Pieszy potrącony na pasach przez autobus komunikacji miejskiej. Do dramatycznego wypadku doszło dziś rano (10.12) w Chełmie na ul. Lubelskiej. 58-latek jest ranny, trafił do szpitala. Co ta się stało?

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni mężczyzna, który znajdował się na przejściu dla pieszych, został potrącony przez autobus komunikacji publicznej, którym kierował 36-letni chełmianin – relacjonuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Potrącony 58-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Kierowcy autobusu nic się nie stało. W środku nie było pasażerów. 36-latek był trzeźwy, co potwierdziło policyjne badanie. Co stało się na przejściu dla pieszych w Chełmie? Dlaczego w ogóle doszło do tego wypadku? Sprawę wyjaśnia teraz policja. I po raz kolejny apeluje o ostrożność i uwagę na drodze.

W parafii pod Lublinem mają nowy konfesjonał. Sam się dezynfekuje