Od 19 czerwca gra będzie do pobrania ze strony Lubelskich Gier Miejskich

i

Autor: Lubelskie Gry Miejskie Od 19 czerwca gra będzie do pobrania ze strony Lubelskich Gier Miejskich

Spacer ulicą Szeroką: Nowa gra miejska w Lublinie [ZGŁOSZENIA]

2016-06-14 13:48

Wyrusz w samodzielny spacer po mieście i zagraj o nagrody jednocześnie poznając dawną dzielnicę żydowską. Lublin wciąż zaskakuje!

Miłośnicy turystyki i wszyscy, których fascynuje Lublin mogą wziąć udział w nowej grze miejskiej „Spacer ulicą Szeroką”. Uczestnicy dostają nagrania i sami wyruszają w miasto w poszukiwaniu śladów nieistniejącej już dzielnicy żydowskiej. Trasa gry fabularnej przebiega głównie po Starym Mieście, spacerowicze podczas jednej wycieczki poznają różne okresy historyczne Lublina.

Jak wziąć udział?

Wystarczy do 17 czerwca do godz. 18.00 zgłosić się przez formularz na stronie lub wysłać maila na adres info@lubelskiegry.pl. Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko kapitana zespołu, liczbę uczestników, adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego. Drużyny mogą się składać z maksymalnie 4 osób. Dodatkowo trzeba punktualnie przyjść na spacer i zabrać ze sobą dowolny odtwarzacz dźwięku jak mp3, smartfon lub tablet.

Nagrania niezbędne do rozpoczęcia gry będą udostępnianie w miejscu przez Wi-Fi lub kablem USB oraz online w czasie rozgrywki.

Spacer trwa 90 minut. Spotkanie rozpoczyna się w niedzielę, 19 czerwca o godz. 12.00. Start w Lubelskim Centrum Gier Historycznych przy ul. Królewskiej 3.