Słodków Drugi: 9-latek zginął w wypadku. Horror pod Kraśnikiem. Co tam się stało?!

i

Autor: KWP Lublin Słodków Drugi: 9-latek zginął w wypadku. Horror pod Kraśnikiem. Co tam się stało?!

Słodków Drugi: 9-latek zginął w wypadku. Horror pod Kraśnikiem. Co tam się stało?!

2021-05-11 16:05

Horror pod Kraśnikiem (woj. lubelskie). W Słodkowie Drugim na DK-19 doszło dziś do makabrycznego wypadku. W jego wyniku zginął 9-letni chłopiec… Co tam się stało?! Znamy coraz więcej szczegółów tej tragedii. Osobowy seat, którym podróżowała trzyosobowa rodzina Ukraińców, zderzył się z ciężarową scanią. Efekt był makabryczny. Na miejscu zginął mały chłopiec, 9-latek. W Słodkowie Drugim lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Chłopiec zmarł na miejscu. Okoliczności horroru pod Kraśnikiem wyjaśnia teraz policja i prokuratura.

Wypadek w Słodkowie Drugim pod Kraśnikiem (woj. lubelskie) skończył się tragicznie. 9-latek zginął na miejscu tragedii. Co tam się stało?! Osobówka uderzyła w ciężarówkę. Seatem podróżowała trzyosobowa rodzina Ukraińców. 9-latek nie przeżył. Pozostałym osobom nic się nie stało. Jak do tego doszło? Czy tej tragedii można było uniknąć?

Do makabrycznego wypadku doszło we wtorek, przed godz. 8.30 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Słodków Drugi. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, seatem w stronę Kraśnika podróżowało troje obywateli Ukrainy. Nagle kierująca pojazdem 63-letnia kobieta najprawdopodobniej bokiem samochodu zderzyła się z ciężarową scanią – informuje młodszy aspirant Paweł Cieliczko z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Zobacz też: Obsza. 26-latek skatował babcię? Kobieta nie żyje. „Wnuczkowi” grozi dożywocie

Słodków Drugi: 9-latek zginął w wypadku

Niestety, wypadek w Słodkowie Drugim okazał się tragiczny w skutkach. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, w tym załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, 9-letniego pasażera osobówki nie udało się uratować, reanimacja okazała się nieskuteczna, chłopiec zginął na miejscu.Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli większych obrażeń. Kierująca seatem kobieta oraz 56-letni kierowca Scanii byli trzeźwi – dodaje Cieliczko. I deklaruje, że mundurowi pracują teraz nad ustaleniem wszelkich okoliczności tragicznego wypadku.

Wypadek w Słodkowie Drugim. Nie żyje 9-latek

Co tam się stało i czy tej tragedii można było uniknąć? Przyczyny wypadku w Słodkowie Drugim ma wyjaśnić prowadzone postępowanie. – Na miejscu prowadzone były oględziny z udziałem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Kraśniku, technika kryminalistyki oraz biegłych – opisuje mł. asp. Cieliczko.

Super Raport 11.05 (Goście: Paweł Zalewski - PO, Robert Biedroń - eurodeputowany, Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Ryszard Terlecki