Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy w czwartek 16.06?

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/PIRO4D Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy w czwartek 16.06?

Sklepy otwarte w Boże Ciało w Lublinie. Gdzie zrobić zakupy w czwartek 16.06?

2022-06-16 6:52

Lista sklepów otwartych w Boże Ciało w Lublinie. Sprawdź, gdzie zrobić zakupy w czwartek 16.06.2022 r. Boże Ciało to dla wielu osób dzień wolny od pracy i początek długiego weekendu czerwcowego. Co, jeśli tego dnia zechcemy zrobić zakupy na grilla? Czy Żabka, Biedronka, Lidl i inne sieci sklepów są otwarte w Boże Ciało w Lublinie?

Które sklepy w Lublinie są otwarte w Boże Ciało, 16 czerwca 2022 r. (czwartek)? Sprawdź listę i zobacz, gdzie możesz zrobić zakupy. Dla wielu osób to początek długiego weekendu czerwcowego i okazja do grillowania. Większe zakupy można zrobić wcześniej, ale wszystkiego nie da się przewidzieć. Gdzie szukać otwartych sklepów w Lublinie w czwartek, 16.06? Sprawdzamy, które sklepy mogą wtedy być otwarte i gdzie możemy zrobić zakupy.

Boże Ciało: Które sklepy są otwarte? Gdzie po zakupy?

Boże Ciało to święto kościelne, ale w Polsce jest dniem wolnym dla wszystkich – to tzw. czerwona kartka w kalendarzu. Oczywiście są osoby, które tego dnia muszą pracować. One także mogą potrzebować otwartego sklepu, by kupić podstawowe produkty. Jednym słowem w Boże Ciało wiele osób szuka informacji o otwartych sklepach i listy miejsc, gdzie można zrobić zakupy. A gdzie można?

Boże Ciało. Czy Biedronka i Lidl są czynne w Boże Ciało?

Ponieważ Boże Ciało (czwartek, 16 czerwca) to dzień ustawowo wolny od pracy, to największe sklepy będą zamknięte. Super- i hipermarkety oraz dyskonty spożywcze będą 16.06 nieczynne. W Boże Ciało nie pracuje Biedronka, Lidl, Stokrotka, Kaufland, Carrefour. Nie oznacza to jednak, że wszystkie sklepy spożywcze są pozamykane i nigdzie nie można zrobić zakupów. O tym, gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało w Lublinie, piszemy w dalszej części artykułu.

Niesamowite widowisko w Warszawie. Dziesiątki balonów nad miastem

Galerie handlowe w Lublinie w Boże Ciało. Czy centra handlowe są otwarte?

Czy galerie handlowe w Lublinie są otwarte w Boże Ciało? Czy 16 czerwca centra handlowe są czynne, czy można w nich robić zakupy? Sprawdzamy, czy i jak pracują centra i galerie handlowe w Lublinie w Boże Ciało (16.06).

Vivo! Lublin – galeria handlowa w Boże Ciało jest nieczynna, ale otwarty będzie klub Masters (od 12.00 do północy) oraz klub Xtreme fitness (8.00-16.00). W Boże Ciało otwarta będzie także kręgielnia w Galerii Olimp (od 12.00 do północy).

Lublin: Sklepy otwarte w Boże Ciało 2022. Gdzie zakupy 16 czerwca?

Skoro super- i hipermarkety oraz dyskonty spożywcze są zamknięte w Boże Ciało (16.06) to gdzie zrobić zakupy w Lublinie? Zgodnie z przepisami w dni ustawowo wolne od pracy czynne mogą być niewielkie sklepy spożywcze, gdy za ladą stanie sam właściciel. To oznacza, że w czwartek 16 czerwca w Lublinie otwarte mogą być niektóre sklepy osiedlowe, ale też sklepy Żabka. Decyzja o tym, czy Żabka będzie otwarta w Boże Ciało, należy do najemcy/franczyzobiorcy. Godziny otwarcia Żabek w Boże Ciało będą skrócone – nie warto więc odkładać zakupów. Przez cały dzień będą za to czynne sklepy na stacjach paliw.

Sonda
Czy wszystkie sklepy powinny być otwarte w niedziele i w święta?